Izbor "kompaktne" tastature

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by pac, Feb 11, 2013.

  1. pac

    pac Komšija

    Potrebna mi je poprilicno mala tastatura jer mi je trenutna preglomazna i nemoze fino da stane sa misom...

    Kod nas sam nasao jedino Genius tastatura LuxeMate i200 u imtec-u za 20KM

    Na ebay-u sam nasao nesto na fazon apple keyboard-a cijenom su tu negdje, uglavnom treba mi nesto malo, tuho i da traje.

    http://www.ebay.com/itm/78-Key-USB-Smal ... 3cc8059be9

    Od odmacih sitova sam pregledao plus, imtec, terabajt, default, ue... sta bi mogao jos?
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ja jos nisam dozivio da tastatura crkne bez da polijem nesto po njoj, bez obzira koliko je kostala. Gledaj radije da ti odgovara ruci, cijena je manje vazna.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Izbor "kompaktne" tastature

    Pa i kad se polije radi ko podmazana :)

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  4. pac

    pac Komšija

    Ako mogu jos par sugestija za domace radnje da pregledam tastature neka napise pa cemo vidjeti...
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja imam K360 koja je manjeg profila a opet imam doslovno sve na njoj kao i na velikoj plus mogu programirati funkcije po zelji na F tipkama koje se ostvaruju preko FN tipke (znaci i dalje ne gubis prvobitnu funkciju F tipke). Jedino sto vjerujem da ti izlazi iz budjeta jer je oko 60KM u Imtecu.
     
  7. pac

    pac Komšija

    Ova Platoon kao da nije losa a i cijena je prihvatljiva.
    Malo sam trazio po piku i naletio na logitech ultra flat nova a i cijena nije losa...
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Do tebe je, koju god da uzmes trajat ce ti, nije to toliko kvarljiva roba.
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    meni je ultraflat logi prnula nakon ciscenja tako da sto se mene tice zaobidji je
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Izbor "kompaktne" tastature

    Ista stvar, cistio je par puta i svaki put ostao bar bez jedne tipke.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  11. heroic

    heroic Komšija

    Microsoft Arc Keyboard ? :p od mene za 30KM :mrgreen: