Jesam zabrljao

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by antonio, Apr 17, 2004.

  1. antonio

    antonio Aktivista

    Imam jedan problem.
    Bio sam instalirao program po imenu Super Utilities, koji u sebi ima puno stvari za čišćenje memorije kompjutora.
    Tako sam napravio potpuno čišćenje kompa, nakon čega sam ga restartirao.
    Nakon restarta, cijeli toolbar je izgubio boju, te je postao u potpunosti bijeli.
    Neke programe, poput antivirusnog programa ne mogu uopće isključiti na normalan način, već sami od sebe blokiraju.
    Nakon toga sam izbrisao Super Utilites, ali je sve i dalje ostalo isto.
    Također, virus nije sigurno, jer sam napravio potpuno skeniranje sa antivirusnim programom, Spy Sweeperom i Spybotom koji nisu našli ništa.

    Sad me zanima da li postoji način da vratim komp u prvobitno stanje, a da pritom svi programi, tj. cijeli sistem ostane nepromijenjen.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    ako koristis xp/2k/me probaj sa restore opcijom
     
  3. Shenron

    Shenron Komšija

    Zato nikad ne instaliravam te glupaste programe. Mozda pomognu malo ali ipak naprave vise stete.
     
  4. antonio

    antonio Aktivista

    Otvorio sam System Restore prozor, ali iskocila mi je jedna velika praznina, znaci prazan prostor.
    To vjerojatno znaci da mi System Restore nije aktiviran, a tamo nisam uključio kvačicu za isključiti ga.
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    drži se ti provjerenih rješenja tipa norton systemworks i sl... ako hoćeš tweak-ati onda traži tweakui, tweak genie, regcleaner...
     
  6. Esh

    Esh HWB

    mozes probati da izvrsis repair xp-a, ali najvjerovatnije tu samo fresh install moze pomoci.
     
  7. antonio

    antonio Aktivista

    Repair je pomogao. Zahvaljujem