K ; In-Ear slusalice

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Decerto, Jul 23, 2018.

  1. Decerto

    Decerto Komšija

    Kupujem neke kvalitetnije in-ear slusalice,uglavnom za muziku. Samo wired slusalice,nista bluetooth. Ove AKG slusalice sto su dosle uz note8 su mi bile vrh ali su se ubatalile,a vidim na piku dosta ljudi prodaje fejk sluse kao originale,pa mi je sigurnije ovdje na forumu.
     
  2. nivla

    nivla Komšija

    bilo je creative ep630 slusalica ovdje, ali mislim da sam ja kupio zadnje raspolozive od ahmeta
    ja sam sad narucio ep630 sa ebaya iz japana stigle za 15 dana 30ak km
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Doslovno sam testirao svoje AKG sa ebaya i originalne od druga sa s8, u par deka.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Može li link posto ima dosta kopija ? Meni jedna slušalica "otišla". I moje su od Ahme bile.
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    koja je realna cijena onih AKG koje dolaze uz samsung mobitele i vidim kolega kaze da su mu bile vrh...a ja nikako da naletim na nesto kvalitetno od in ear slusalica...ili imam istancan sluh ili li mi nista nije wow :D
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    30km max za nove, meni su nekako previse bassy.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja imam te AKG ali su meni teško smeće tako da uvijek koristim one od iPhonea.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. Decerto

    Decerto Komšija

    Da iphone sluse nisu lose imaju odlican kvalitet zvuka,ali meni stalno ispadaju iz uha,pogotovo dok jedem ili kad hodam. Zato trazim bas neke bubice kao AKG,gumirane,a jos idu u uho :D .
     
  9. nivla

    nivla Komšija

    NAILS likes this.
  10. Ekstrauterina

    Ekstrauterina Aktivista

    Pogledaj po ebay/aliexpress, moze se naci sasvim solidnih slusalica za ok cijenu. Xiaomi ima dobrih stvari, to znam sigurno, probao sam par modela i bili su dobri. KZ isto tako ima popularnih modela (KZ ATE je ja mislim najpopularniji).