K: Napojnu jedinicu 500w ili više

Discussion in 'Računari i komponente' started by Thomasony, May 8, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Tražim kvalitetnije napajanje 500w ili više. Znači ne dolazi u obzir "kung fu" napajanja kako ih vole zvati forumaši. Poželjno (ne mora) da ima 2 raila na 12v i minimalno jedno 6 pinsko napajanje za grafičku.

    Poželjno Sarajevo radi testiranja, koje je gotovo u 10 minuta. Za dobro poznate forumaše mogu i drugi gradovi vjerovat ću im na riječ. Ostali, ako takvih ima nek šalju preko raje pa će istim novac biti uručen nakon testiranja.

    Ponuda do 50 KM, bilo sa poštarinom ili bez ako je iz Sarajeva to je gornji prag. Ne cjepidlačim student sam, sastavljam sam svoj računar i volim da se igram, judge me ako sam postavio prenizak cjenovni prag za ono što tražim.

    Inače broj: 061/927-783, prvo poruka molit ću sa konkretnom ponudom da ne razvlačimo priču šuplju bez potrebe. Ako je napojna u Sarajevu i ako paše ja tu mogu biti taj dan, eventualno sutradan u dogovorenom terminu u idućih 7 dana.

    PS. Ako ko ima kakav pametan komentar, vezano za napajanja dobrodošao je osim onog da polovnjake baš i ne vrijedi uzimati, to znam i sam i dalje je bolja varijanta od MSI novog.
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Imam ja vx550, ali ja u Sarajevu nisam do 5 jula.
     
  3. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Ako ima neko ko je može prodati za tebe super, kažeš cijenu i dogovorit ćemo se al' ujedno dok sam ja na stand by-u za napojnu i drugi je forumaš da mi proda grafiku tako da tražim u narednih par dana najdalje napajanje da uzmem.
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nije ni napojna u Sarajevu ;)
     
  5. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Poslao sam ti PP.
     
  6. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Može lock ovdje. Hvala.
     
Thread Status:
Not open for further replies.