Kako da clockam P4 2.4 na koliko moze?????

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Neronn, Mar 10, 2009.

  1. Neronn

    Neronn Novi član

    Pozzz...Ovako imam racunar star 6 g probavao sam da ga malo ubrzam jedino sto sam mu ja znao je da kupim memu i bacim u njega...Posto vidim da ima par ljudi koji se fkt razumiju u clocking pa da mi pojasne...Evo informacija







    Ako treba jos koja informacija recite...
     

    Attached Files:

  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Sam si rekao da je mashina stara 6 godina, tako da ti ja ne bi preporucio da radis oc-anje cisto da ti ne prne napojna ili ploca
     
  3. GW

    GW Moderator

    Intel ploča. Zaboravi klokanje.
     
  4. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Na intelovoj ploci ne bih ni pijan overkloko. :lol:
     
  5. Neronn

    Neronn Novi član

    Dinoo pomagaj steeve i ti zapalit cu ga sam ili probati nes....i onako nabavio sam neku plocicu finu samo jos proc...ako moze ako nemoze zapalim ga....
     
  6. artemis

    artemis Komšija

    Nista od klokanja, ako vec hoces da ga unistis, radije napravi privjesak.
     
  7. pa idi korak po korak i vidi koliko ce ti mp izdrzati..a i nauci ujedno,sta se frkas ako je to vec staro 6 god :smt003
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa ne moze se na intelovim plocama klokat!
     
  9. ??? bas nikako????..ja kako shvatih je samo da je rizicno a ne nemoguce.....
     
  10. GW

    GW Moderator

    Nema opcija u BIOS-u.
     
  11. Zombie_666

    Zombie_666 Novi član

    Od toga na toj matičnoj ništa...ja imam [email protected] na ASUS P4P800 i digao sam ga na 3GHz, radi savršeno 24/7, ne grije se niti ima ikakvih problema. Ova ASUS ploča ima opciju za OC od 10, 20 i 30%, samo izabereš u BIOS-u, save and exit i gotovo.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dzabe ti i 5Ghz na Netburst arhitekturi.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I Presler na 5GHz bi bio prespor. :smt003