Kako je to kod stranaca :)

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by bhd, Sep 10, 2011.

  1. black

    black Komšija

    Telekom se usutio oko 4G , prije godinu sam pricao sa covjekom koji radi u kompaniji koja postavlja repetitore , trebalo je u Sarajevu da se postave 4G odasiljaci i trebala je biti besplatna testna faza.
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Slazem se :)
     
  3. zdici

    zdici Aktivista

    Ja na moru dok je ljeto obavezno bonbon koristim :) Ultru samo lagano izbacim..jer i onako sa Ultrom ni u BiH nemam nista..ne daje mi BH Telecom nikakav mobilni Internet
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nije za pohvalit al opet taj nas bhmobile net za 2,5km je odlicna solucija za rastavljene porodice.

    Ja u Libiji a zena u Bosni i na tom je netu. Svaki dan pricamo po pola sata minimalno na viber i sve to za 2,5km mjesecno a samo jedna minuta standardnog poziva kosta toliko.
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma



    Slazem se drug, ali to je najjadnije sto dobijamo u Bosni :/
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Sad na moru uzeh T-Mobile prepaid sim. 11 eura i imas 7 dana flat, 4G, brzina 75 Mbit. Super ponuda za ljetovanje.
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Od kako su ukinuli roaming zaradu u HR su odlučili agresivnim prepaidom privući strane turiste.
    Znajući kako kod nas hodaju stvari .... nisam optimista po pitanju 4g/lte priče u 2015-oj.
     
  8. black

    black Komšija

    Kako se tacno zove , je li to onaj paket sto dnevno 10 kuna aktiviras flat rate?
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

  10. black

    black Komšija

    A ovo je ekstra , jednom platis i ne peglas se. Samo mi je telefon zakljucan a drugi telefoni nemaju 4G.