Kako koristiti monitor koji nema podršku za 64-bit OS

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by esmeraldo, May 2, 2016.

  1. esmeraldo

    esmeraldo Aktivista

    Zdravo svima!
    Zanima me kako da korstim Samsung SyncMaster 793df 17'' CRT koji ima driver samo za 32-bit OS na 64-bitnoj Windows 7. Bez drivera ne mogu koristiti igre i neke stvari poput PS-a. Naime, želim da opet instaliram GTA 5, pa me zanima kako da to izvedem?
     
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    32 bit programi rade na 64 bitnom sistemu,ali ne i obratno...a i ja prvi put cujem da monitor treba drivere >.<. Ja svoj 22 inchni lcd monitor prodao za 70KM,zar nemres skupit kakvih para pa uzet nesto slicno nego se patit na crtu.
     
  3. esmeraldo

    esmeraldo Aktivista

    Ma mogu ja skupit novca. Jednostavno kada koristim 64-windows 7 sa ovim monitorom ne mogu namjestit rezoluciju (na monitoru pokaže upitnik i pise no signal).
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako ne radi ni safe mode, onda grafička možda nema analogni izlaz, samo digitalni.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma windows sam postavi vecu rezu od one koju podržava monitor zato ne prikazuje sliku... U safemodu izbriši drivere i pokreni sistem normala, i onda snimiš drivere i podesis rezoluciju