Kakva je vasa soba u kojoj vam je komp?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Jul 18, 2006.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Kako li ti nogama ne bude tijesno dole? :D Mogu misit da uvijek onu dasku gdje bi trebali stajati tast/mis dizes koljenima i ono lupa, imao sam slican jos davno.. :D
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma imam tabure pa vidis kako stoji stolica, pored tog bijelog stolica ga stavim i drzim noge na njemu, igram SC2 pa mogu se zavaliti :D ili skacem po netu pa mi jos lakse tako :D
     
  3. kvaju

    kvaju Komšija

    Ne, mislim na ovo
    [​IMG]

    I mislim čak da sam na ovom forumu pročitao, ima kupit u svakoj knjižari, ahaaaa.. da me vidiš kad objašnjavam
    tetama u knjižarama o ovome na šta mislim, ono ko vrh od tregera što drži kablove :D

    Ma naručit ću preko e-baya, totalno zaboravio na njega.
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    To je drzac papira, kupio ja neki dan par komada, i skontam da je sto deblji od njih i ne mogu ih staviti nigdje...
     
  5. kvaju

    kvaju Komšija

    Držač papira, a drži kablove? :S
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Pa i vezice drze kablove pa meni drze ratkape na felgama... Ovome je prvobitna namjena da drzi papire, kao neka stipaljka. Sad sto je raja skontala da moze i kablove da drzi ako se provuku kroz nju ne mora znaciti da je nesto drugo.
     
  7. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Evo i mog radnog kutka :)

    [​IMG]

    Izvinjavam se na lošoj kvaliteti slike :(
     
  8. apdejt

    apdejt Overclocker

    Evo kako sam ja to rijesio kada je nesto predebelo da bi stipaljka uhvatila
    viewtopic.php?f=12&t=26979
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  9. artemis

    artemis Komšija

    izgleda jedino kod mene 4:3 monitor :lol:
     
  10. logitech

    logitech Novi član

    Slike kutka ste mi vidjeli davno, a evo unutrašnjost:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Novo okruzenje, nova masina, ima neko voljan da sastavlja?

    [​IMG]
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    Neka je sretna nova konfa.

    Dobar izbor napojne jedinice. :smt023
     
  13. Juka

    Juka Komšija

    Donesi slobodno u Target, ja cu ti sastaviti, mislim da je i fakturisana kod mene u radnji!
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Gdje graficka ? Ili je cekas jos uvijek :)
    Sta si to uzeo shinobija sa prozorom, zar nije oko 650kr, mogao si onda bolje kuciste uzet jbg :) Define R4 ili nesto.


    Ma cista seasonic napojna, samo steta sto nije modularna.
     
  15. Juka

    Juka Komšija

    Uh fulio sam, jucer je identicna konfa otisla iz radnje samo sto nisam imao uvid u napajanje!
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    @Juka - Da nismo jedno 2000km udaljeni mozda bi i dofurao :)

    @King - Hvala

    @Zeleni - Graficka je sa webshoppen, pa nju cekam evo zadnja ostala, CDON mi poslao juce a danas stigla sva roba, vecina je kod njih uzeta. 550kr je ovaj izasao, mislim da je bio cijenom kao i obicni, samo sto je uz Windowed dolazio laksi sistem uvrtananja a kod obicnog nije.

    Evo vec su me ledja zabolila, tek sam uselio u stan pa nisam u dnevnoj cak ni svjetlo sproveo, sluzim se lampom ovom ali ne pomaze, ostaje sastavljanje za sutra, valjda ce tad doci i graficka.
     
  17. Triforce

    Triforce Aktivista

    Jesi ono novu poglodu uzeo ?

    Mojoj ima vec 2godine mozda i isprlja/uprasi se brzo
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Da, ona je tu jedno 7 dana, malo je radno po kuci pa se nahvata prasine, ali kako dodje tako je i skinem. Evo sad mi javise da nece graficka do iduce sedmice, odnosno Pon., ubiti se od dosade, vec sam planirao preko vikenda prekucati neki titl.

    Do tad samo LOL.
     
  19. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Pa imas ugradjenu u procesor :) Moze neke titlove gurat na ok fps :)
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo surfam sad preko PC-a, sve radi kao sat, jedini problem sto mi ne poznaje drugi disk, ocigledno sam ga trebao formatirati. Biosa ga prepozna, komp ga prepozna ali ga ne prikazuje kad odem na "Computer". Idem malo googlati da skuzim sta je, a ako se neko vec igrao s tim problemom neka mi posalje PM jer idemo sa teme ovdje.

    Hvala.

    EDIT: Computer Managment i allocate disk, napraviti particije i sl, radi sad.

    EDITE: Hvala i za post ispod, nasao sam upravo prije edita.