Kamera za siemens M55

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Inzinjer, Jun 6, 2004.

  1. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Pozdrav ...

    Posjedujem Siemens M55 .

    Takodje sam svjestan da postoji i kamera za njega koja sa 'utakne' u njega i onda se mogu fotografisati.

    Ali u pocetku nisam bio baš zagrijan jer sam cuo da se ta slika čak i kad prebacim na računar ne može uvećati.

    E sad , večeras sam od prijatelja čuo da postoji neka nova kamera za upravo navedeni model Siemensa i da ona može raditi kvalitetne fotografije koje na računaru mogu da se uvećaju i na 640x480 rezoluciju-pixele.

    I da pri tome bude kvalitetna onoliko koliko moze to uraditi i Nokia 6600?

    Da li je to istina i da li neko zna za tu kameru i koji je to model , kako kamera nosi ime?

    I da li postoji takav kvalitet da onda ja nabavim tavku kameru i kada odem sa djevojkom na more ne nosim dzaba fotoaparat neko mobitel i tako uradim 30 slika ( jer jedna takva iznosi 50 KB) ja na mobitelu oslobodim 1,5 MB i budem rahat.

    Usput i ona ima C60 tako da je to 60 slika.

    Je li postoji ovo i gdje ima nabaviti?

    Sve moguće informacije su dobrodošle.
     
  2. Hells

    Hells Aktivista

    Ja imam Siemens MC 60(int. kamera) pravi slike rezolucije 352x288 pixela,pa ja mislim da i "obicna" tako pravi slike . sasvim je dovoljno,ako neces stavljati na Background, cak mozes i ostampati sliku 12x12cm i dobra bude.
    A to sto ima kamera za m55 sto pravi 640x480 nebi rekao!
     
  3. insekt9

    insekt9 Aktivista