King’s Bounty Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Nani, Sep 24, 2008.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    samo filozofiraj,mozda pokupis neku taktiku za HOMM3 pa da mi mozes nesto :p

    nani,koji HOMM je mala maca za ovo?nije valjda i trica :shock: :eek:
     
  2. Nani

    Nani Komšija

    Pa od 3-ice, Armagedons blade-a i Shadows of death nisam se ovako izigrao s merakom. Na 4 i 5 sam mislio ;)
     
  3. fipi

    fipi Aktivista

    Meni se homm 4 i 5 nisu svidili nimalo, a radi 3.ce sam i kupio svoj prvi pc. Stid me vise bilo kod prijatelja visit, te nagovorio majku da mi ga kupi :)
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    ja evo i ja poigrao ovo cudo,kolko mi samo sati uze u komadu :eek: ovo je igra dosljedna imena HOMM :wink: paladin naravno karakter,lagano giljam,do tri sata planiram igrat.steta sto nema multiplayer :(
     
  5. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Igram i ja vec nekoliko dana pomalo, s Warriorom, doduse na Easy, na levelu 22 sam, nije normalno kolko je ova igra zarazna.
     
  6. Nani

    Nani Komšija

    A ne pricam djaba, koristite Reapera sto vise, trebat ce vam ;)
     
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Evo jedva nadjoh vremena da je instaliram, valjda cu naci vremena i da je igram. Ovo mi je pored Final Fantasy i Diablo serijala najbolji zanr igre.
     
  8. Nani

    Nani Komšija

    Ima li ko da je presao igru, da postavi posljednji save fajl da vidim karakter.
     
  9. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Meni ispiti, pa ne igram bas zadnjih dana, odradio sam nekih 75 questova, oko 25 levela mi je heroj valjda cu uskoro preci pa cu postaviti.
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    ja igram aktivno,na 13lvl sam,nemam bas vremena puno,al kad imam igra se king's bounty ;) samo sto sad ne mogu naci jednog kapetana,psovao sam mu sinoc sve redom :D
     
  11. Nani

    Nani Komšija

    Kojeg?
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    nasao sam ga,ubio hobotnicu,zalutao i naletim na njega xD jao kako je hobotnicu lako ubit,ja prvi put dosao,usao,napao jednom i izisao :oops:

    bio je neko redhat,tako nesto,sad mi treba lucky james,njega trazim,valjda ga nadjem :D
     
  13. Nani

    Nani Komšija

    Lucky James ti je u Eastern Island-u na sjever-istoku ima pecine svoje tamo ;)
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    ja nidje ne nadjoh te pecine -.-' nasao samo onaj cave,sto ima plavi ulaz,unutra sve pobio i to je to :| nidje blaga ni pirata :D
     
  15. Nani

    Nani Komšija

    Pa Lucky Jamesa moras naci preko Mirabele i preko onog debeljka-pirata sto mu je koliba ispred Lucky Jamesove pecine.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    ma pojma nemam sta je meni bilo,sad gledam mapu,i ima mi oznacena lucky james-ova pecia -.-' pojma nemam sta mi bi...hajd makar sam par sporednih uradio :)
     
  17. Nani

    Nani Komšija

    Mozes sebi pisati oznake kad kliknes na map view, puno ima questova i svjetova da sve pamtis, mada se do kraja igre i sve popamti.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    znam za to,nisam nub ko oni na IGNu ;)

    jbt opet sam zaglavio,fuj :( morat cu po danu ovo igrat,navece me nikako ne ide :(

    nasao sam rjesenje,kao sto rekoh trebam igrat po dani,kad nisam umoran :)
     
  19. Nani

    Nani Komšija

    Reci gdje sta, dok su mi mape jos svjeze u vugli.
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    evo rjesi i ja onoh pauka,uopste nije bio tezak.na 16lvlu sam ga odero,7200expa mi dade :smt007

    koliko mi je jos ostalo da igram,okvirno makar?