King’s Bounty Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Nani, Sep 24, 2008.

  1. Nani

    Nani Komšija

    Pofino, ako ces sve questove obavljat. Tek sad igra pocinje ;)
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    haha,pa i do sad sam haman pa sve radio,jedino nisam par onih donesi graha i kupusa,ostalo je odradjeno :D ne gine mi najmanje jos sedmica-dvije aktivnog igranja.
     
  3. Nani

    Nani Komšija

    Tako otprilike, imas Elf Land, Necro world, Demonis world, Dragon land i zadnju kraljicu.
     
  4. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Pa kad prije pređe toliko života ti. Evo ja jučer tek krenuo sa Mage-om, ali ja polako da ne bi gdje propustio quest-ove, chest-ove itd...
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    heh navuces se i onda se brzo to predje :)
     
  6. Nani

    Nani Komšija

    20 oktobra sam je presao :)
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    najavljena i ekspanzija,Armored Princess u kojoj upravljamo princezom Amelie.haha bas da vidim kako ce to radit :mrgreen:
     
  8. Nani

    Nani Komšija

    Obradova me Zoi, reko da je pokusam prec na hard :D
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    pu jebote,pa ja zapeo na normal,izvadio mi zivce onaj general u necroworldu :evil: da nema onoliko ressurectovanja s njegove strane ubio bi ga ko od sale,al covjek samo ressa i ressa jbt ko da nista ne ubijam -.-' a nidje ni golda ni vojske za kupit...

    ako se jos uvijek sjecate,bio je jedan skeleton kojem u necroworldu trebas skupit 6kostiju.nasao kosti,al pojma nemam gdje je taj skeleton da zavrsim quest :S
     
  10. Nani

    Nani Komšija

    Odma pored necroknjige koliko mi se cini.
    Sto se tice generala onaj kristal mu spownira vojsku, probaj mu kristal unistit odma na pocetku, teleportuj neku jaku jedinicu do kristala da je roka.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    hajd pokusat cu al jbt nemam sta teleportovat xD probat cu gore ancient vampire poslat posto oni imaju fin MISS :) hvala na pomoci valdja nadjem i tog skeleta :)
     
  12. Nani

    Nani Komšija

    Koga god teleportiras, stavi mu stone skin, ili kakav shield gore jer ce ga lupat 4 jedinice istovremeno. Takodjer pokusaj nastelit da ti igra karakter tvoj nakon te jedinice koja lupa kristal i stavljaj mu invisibility svaki put.
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    hvala,pomoglo je,oderao sam generala,samo skeletona nidje nema :S a 5600XPa nije za bacit =) valjda sad kroz labirint :D

    i sta sa onim demon worldom,hoce me tamo igra dovest pricom,ili da ja tamo odem pa pokupim sporednih questova,il sta vec :S

    ha lol igra me upravo navede u demon world xD
     
  14. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ja sam poodavno skontao da ce mi kasnije nedostajati blio vojske, bilo love / zlatnika za istu. Zato sam se sav zadao na taktiku Ghost-ova. Tokom svake borbe opalim target na Ghosta ,svi njega lupaju i povecavaju mu broj jedinica. Jeste da onda nemam kontrole nad njim tokom te borbe zbog nedostatka leadership-a, ali odmah poslije borbe odem do prvog zamka i lagerujem visak trupa. Nakupio sam preko 490 do sada, rezerva za gorih dana. (level 9).
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    koga interesuje evo malo vise infosa o novoj exp

    Key Features:

    * New fascinating story-line and a whole new continent to explore
    * A new female character to play – Princess Amelie
    * Medals giving bonuses can be received for special achievements
    * Tamed dragon which becomes more powerful as the player does
    * New Pangolin race
    * Possibility to turn your horse into a Pegasus which can fly
    * Fast travel between opened continents
    * Hire companions
    * Resurrection of the classic system of contracts and headhunting
    * Improved role playing system including more abilities and the chance to achieve level 50 and higher
    * Brand new spells and new Adventure Magic spell for game map
    * New unique bosses: Borer Robot, Gremlin, Archdemon Baal and many others
    * New engine supporting the latest graphic effects
    * Beautiful, hand drawn environments

    evo i SSova :)

    http://www.1cpublishing.eu/screenshot/3570
     
  16. Archiebald

    Archiebald Novi član

    evo i ja poceo igrati ovu igru...igram je dva dana...lvl 11 sam...trenutno i ja trazim lucky jamesa...pretpostavljam da je u onoj pecini na onom malom otoku....nego vidim pricate o zenama i djeci....kako ja jos nemam zene :cry: :D ....hehe...do sad nisam ni jednu nasao...osim mirabele ali ne mogu da ubijem onu hobotnicu nikako...dajte mi kakve savjete kako da je roknem,jer nisam neki igrac ovakvih igara iako volim ove zanrove...doduse nasao sam zabu ali sam nju dao onom momku i on je pretvorio sebi u princezu...to mi je bio quest...ima dosta questova koje nisam uspio obaviti...ali eto sad mi je bitnije naci jamesa i ubit hobotnicu :D...jos nesto....kako da otkljucam reapera i leenu....za leenu znam gdje trebam otici da je napunim energijom ali mi nije dao strazar da tamo odem....sto se reaper tice, nemam pojma kako da ga nagovorim :D
     
  17. Nani

    Nani Komšija

    Jao zoi uljepsa mi dan :D
    Budem li morao nac kakvog kuronju za Amelie necu ni igrat igru :D

    Kad obavis quest koji od tebe trazi Mirabela ili ona zaba u mocvari , kasnije imas princezu kod lefova, i demon mistress u demoniusu, bit ce tvoje.

    Reapera otklucas kad udjes u dworf mine (lower hadar) blizu demoniusa, a Linu kad je napunis sa energijom u upper hadaru.
     
  18. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Zna li ko od vas sta biva sa efektima koje pruzaju razni artefakti, belt-ovi i sl. koji se stavljaju na princezu. Stavio sam joj neki artefakt koji nosi +10 mana, medjutim meni je ne dodaje?
     
  19. Archiebald

    Archiebald Novi član

    mirabela trazi da ubijem hobotnicu...tu cu da se namucim :D , a tu zabu u mocvari nisam nasao...
     
  20. Nani

    Nani Komšija

    Meni je svaki artifakt na zeni direktno dodavao bonus mojim statsima, generalno djeca donose najvece bonuse, tako ih naredaj 4 komada odma :D