Kladionica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by FeyzA, Sep 23, 2007.

  1. zilo

    zilo Komšija

    Hahaha. :D Komentator je legenda. :D Ko da motornu pilu ima u grlu. :D ''Iiii prrrrilikaaaa je ...'' :mrgreen:

    Zato se i igraju sistemi. :) Realno gledajuci Köln ima bolju ekipu od Wehena, ali nemaju srece. Svaka utakmica im je blesava. Kad se samo sjetim preokreta protiv Jene. :D Sada je malo falilo za X, a ovaj Ronny König nije human. Za 6 minuta je postigao hattrick ili kako Svabe rekose ''Blitzhattrick''. :D
     
  2. zilo

    zilo Komšija

    Na domacim kadionicama derbija nema u ponudi (vjerovatno ce ga ujutru ubaciti), ali ko se kladi preko net-a ima finu priliku da sta zaradi.

    Kvota na ''bwin-u'' na pobjedu Želje je 1,80. Na ''bet at home-u'' je nesto veca 1,85 sa tendencijom pada. Prije nekoliko sati bila je 2,00 !

    Željo ove sezone melje na Grbavici. Iz tri utakmice imaju maksimalan ucinak i gol razliku 13:0! Derbiji su veoma teski za tipovanje, ali ako se uzme u obzir trenutna situacija u manjem sarajevskom premijerligasu sa Koseva i forma Želje na Grbavici, pobjeda domacina cini se kao logican izbor. U sportu (politici) se nikad ne zna, ali uz veliku podrsku Manijaka Željo ovo uzima sa vecom gol razlikom. Ukoliko se par ujutru uvrsti na nase kladionice i u ponudu postave mogucnost igranja na golove, opklada na vise od 3 gola se cini kao najbolja opcija.

    PS. Zamolio bih bez suvisnih komentara i da navijacka prepucavanja ostavite za danas popodne, tj. Grbavicu u 15 SATI! :smt047
     
  3. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Ako se komsije pojave uopste. Nadam se da hoce, malo mi je 3:0 za zelenim :)
     
  4. zilo

    zilo Komšija

    Doci ce! Steta sto pada kisa i sto je prohladno, posjeta ce biti dosta manja.

    Kvota idalje pada. Sada je na pobjedu Želje 1,75 na ''bet at home-u''.

    Par je uvrsten i u nasim kladionicama. Kvota je 2,00.
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Em sam se smrzo ko ckapi danas na tekmi, em sam na Želji zijanio 234 € ili cca. 456 KM. :(

    118 €
    [​IMG]

    116 €
    [​IMG]

    FORZA ŽELJO!
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jedino što igram je zbroj golova i kombinacije u vezi s tim.
    Jest da nemam pojma o fudbalu, ali uzmem pet parova i odigram "domaći daje go" uplatim cenera i dobijem cvaju :wink:
    Trebam napomenut da još nisam pao na tome :wink:
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    pet parova i da kombinacija bude kvota 2 ?? hmm...

    1.30 x 1.30 x 1.30 je nesto oko 2.1.... hmmm.. koje ti koeficijente igras
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    Bez supljiranja i zatrpavanja topica. Samo prognoze, dobici (slike!) ...
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Samo da nije ispod 1.25. Uzmeš neki jaki tim sa nekim slabijim, kad se dogodilo da jači ne dadne go ili da je 0:0 8)
    Bitno je samo da izguraš da dobiješ duplo, pare gotov zagarantovane :wink:
     
  10. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    Veceras u sve tri utakmice u nasoj grupi oba tima daju gol. :p
    Derbi u turskoj, prva zavrsila 1:4, turcima prijeko potrebna pobjeda, dok grci hoce da se nekako osvete za onih 1:4.
    Na Koševu, uz podrsku ''mnogobrojnih'' navijaca (onih kojima nije istekla viza/pasos/licna :smt005 ) nasa ''najbolja'' selekcija docekuje norvezane, za koje veceras izmedju ostalih nece nastupiti Carew. Ali to ne znaci da nisam skoro pa uvjeren da ce ga Gušo veceras primiti. Smotanost nasih u odbrani se mora nekako kazniti, a mislim ni da zadnja linija norvezana nije nesto previse jaka (za Muslimovica 8) ) tako da vidim neki gol Zlatana ili Dzeke.
    Treca utakmica, bez ikakvog znacaja na Malti domaci docekuju Moldavce (evropsku fudbalsku silu, ko ne vjeruje neka pita strucnjaka Branimira Tulica) koji su vec pokazali svoju snagu na Kosevu. A i Malti je malo falilo da izvuce bod na istom stadionu, tako da ako nista sudeci po utakmicama koje smo imali priliku gledati, namece se d/n 1 kao realna opcija...

    Eto, reko da malo ozivim topic... ne bi bilo lose kada bi jos neko uletio sa nekim prijedlozima. :smt006
     
  11. zilo

    zilo Komšija

    Ja znam da nece biti ni 1500 dusa na Kosevu. :mrgreen: Sad sam dosao s Koseva i raja ide od stadiona prema Skenderiji, naopako sve. :mrgreen: Steta sto ovo nema na kladionici. :)

    Kvota na Bosnu je porasla haman za 1, a po gradu se suska da je utakmica vec zavrsena. Norvezanima treba, nama jok. :)

    Ne bacajte pare bezveze na kvalifikacijske tekme. Tesko se preko njih zaradi stogod. :)
     
  12. selvin

    selvin Moderator


    Malo nam je falilo da postignemo gol.. Jos samo da smo imali prilika :smt003
     
  13. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    Zar nismo? :smt003 Ne znam ja samo slusao onog bidona tulica i ono navijanje. Ma prosao ja 2/2, ali me na skoro svakom listicu oborili Turci oba daju.
    Tri dvice u nasoj grupi...
     
  14. zilo

    zilo Komšija

    Uplata: 1,5 KM
    Dobitak: 174,93 KM

    [​IMG]

    [​IMG]


    FORZA ROMA! FORZA NAPOLI!
     
  15. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    Divi ga sto stikla listice :smt003 Moja je jos gora, mogu samo Lutrijine ili Derby singlove da uslikam :lol:
    Evo jednog takvog, kvalitet nije mogao bolji...

    [​IMG]

    Bio mi ostao samo Real, koji da je pobijedio mogao sam nabaviti polovan digitalac. :) Dobro je pa sam odigrao kontru, mogao sam i ovo da ne hajrujem.

    OT: Ima li ko da prodaje digitalac ono pravo jeftino, da mogu i ostale postavljati, ne igram singlove cesto? :smt003
     
  16. zilo

    zilo Komšija

    Nemoj samo reci da ti jos i ''print screen'' tipka ne radi. Rekli smo, bRez suplje. :smt002
     
  17. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    Ne kontam...
    Prt Scr tipka radi, ali ne razumijem kakve ona veze ima postavljanjem listica? Hajd javi...

    I ako je ono suplja, onda fino promijenite naziv teme u ''Dobitni listici (slike!)'' da se zna... ionako niko ne pokusava ostaviti neku prognozu.
     
  18. Amash

    Amash Aktivista

    Zeznuse me favoriti :S
    [​IMG]
     
  19. vnm_

    vnm_ Komšija

  20. zilo

    zilo Komšija

    Yebo ih Ćiro. :smt091