Kladionica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by FeyzA, Sep 23, 2007.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  2. ChuPp0

    ChuPp0 Novi član

    evo i od mene sinocnji :D

    [​IMG]
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    ^ kakvi su ovo troznaci haha
     
  4. Hansel

    Hansel Komšija

    Pa momak igra samo na sigurno...troznak :lol: :lol: :lol:

    :mrgreen:
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da je na slici sta se moze izabrati, a da je žuto obilježeno sta je izabrao. To jeste, sve kecevi.
     
  6. metallac

    metallac Aktivista

    A da postavljate tikete KADA IH ODIGRATE :smt006
     
  7. metallac

    metallac Aktivista

    Juče odigrao tiket preko mobilnog i vidi tuge

    [​IMG]
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Evo siguran prolaz ko hoce love.

    17121 1.t/Wilkes Barre - Hershey AHL liga, uplacujte na ovu trecinu do 9 sati u betliveu ko ima sms kladjenje, vec je odigrana trecina a kod njih prolaze uplate do 9 sati hehe

    Rezultat prve trecine je 1-0.

    Derite dok nisu skontali.


    [​IMG]
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ko me poslusha i stavi lovu na ovo gore dobio je, ja spuco sve sto sam imo na sms racunu na tu trecinu i prodje tiket. Kvota bila 3,15 :)
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    eh da je neka naša kladiona ne bi ti vidio marke :lol:
    inače ovo ja zovem surebetom :D
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    A kako ide to sms kladjenje? :)
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Si cuo za betlive?

    Odes u betlive, poneses licnu kartu i 10KM, das trebi broj telefona (ako hosh) i cenera, ona ti napravi ugovor o sms kladjenju, potpisete ti i ona i dolazi ti poruka na tel da ti je omoguceno sms kladjenje. Znaci minimalan ulog po otvaranju racuna je 10KM, i onda se kladis sa tim kreditom, minimalna uplata po tiketu je 1KM, standardno.

    Odes na bet-live.ba, sastavis tiket i dobijes eTicket broj, koji saljes porukom na broj betlivea u obliku:

    BL e (broj tiketa) (ulog u KM) (pin kod) npr.

    broj tiketa je 155666, ulog 5KM, tvoj pin kod u ugovoru imas je npr 6665 i kucash

    BL e 155666 5 6665 i dobijas potvrdu o primljenom tiketu.

    I tako pucas svojih 10 KM na tikete, po dobitku dolazi ti poruka sa novim stanjem racuna uvecanim za dobitak.
     
  13. selvin

    selvin Moderator


    Hvala na objasnjenu :) Nije bitno s kojeg broja saljem poruku? Koliko je cijena poruke? I kako se dopunjava taj kredit? :)
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Mozes slati samo s broja koji si registrovo u kladionici i koji pise u ugovoru. Cijena poruke 0,12KM. Kredit dopunjavas pologom u kladionici jednostavno.
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Hvala jos jednom. Mislio sam posto saljes taj broj s ugovora da ne moras sa svog mobitela, ali eto izgleda da se mora :)
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ma znam za betlive tu se kladim često samo sam na brzinu pročitao i kontam neka strana online kladionica lol. nisam znao da se može i na ovaj način kladiti baš ću probati, nema masaže za vikend gužvara ovo ono i fino kući uz kaficu sastaviš tiket thnx za info. pretpostavljam da se možeš kladiti 24/7?
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Naravno. :smt006
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jos dvije za gotovo 900 maraka, pozelite mi srecu :mrgreen:

    [​IMG]
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kvota 1.00 wtf :D Sretno!
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    1,15 bila, pisalo da se igra u 16:30, nakon pola sata pise odigrano u 12:00 :)
    Hvala :)