Kladionica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by FeyzA, Sep 23, 2007.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kako to? Cija su to pravila?

    Evo ja prabacio na glavni saldo lovu sa pokera i odigrao normala tiket.
    Da me uslovljavaju sa pokerom, nebi mogao prebacivati pare nikako.
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    WH pravilo, i ja sam prebacio na kladionicu, odigrao par listica, zatrazio withdraw, i onda dobio mail da moram ispuniti taj uslov na pokeru...
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Evo ja na livesuportu WH pricam, kazu nema problema prebacit lovu i kladit se gdje hoces.
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sa WH live supporta:

    Alibegovic: Can you tell me can I bet in sports and withdraw later, and what is bonus I need to leave?
    Mary A: Yes, you can, Almir.
    Mary A: However, you just need to leave the €37.90 bonus in your account.
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Preupitao sam onda mail-om je li to generalno za svu lovu ili mogu withdraw-ati ono sto je preko 37€, cekam odgovor, ne znaju ni oni sami :)
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Uloguj se i imas livesupport chat, i ja sam ovu Mary zbunio, rekla zenska prvo nema nikavih problema, a kad
    sam joj rekao ovo sto si ti napisao, ona rekla cekaj da vidim pravila i to gore mi rekla :)
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dobio odgovor, naglasio sam u pitanju visak preko 37€, gube se i oni sami...

     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    na nagovor havera nakon sto godina odigram jedan tiket i od 7 parova fulim samo koelna (del), uvijek taj jedan par [​IMG]
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dobitak :)

    [​IMG]
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dobio 42 eura :)

    [​IMG]
     
  11. robinho

    robinho Novi član

    E kad ću ja dibiti jednom na kladionici..razmišljam sad u sredu da stavim sve pare na Kopenhagen, kao iznenanađenje ali ne znam, ili na Lyon kao domaćin protiv Reala, jer nisu baš dobri ove sezone ni sa Murinhoom..
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cuj nisu dobri, mozda u poredjenju s Barcom, a i to nije daleko :) Ja kako god se kladim, zavrsavam na nuli. Dobijem, ulozim, izgubim, dobijem... i tako u krug par godina :D
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    [​IMG]

    Greensboro - Western 66-70
    Villanova - Syracuse 64-69
    Praire - Arkansas 59-53
    Michigan - Kent 72 -74

    220 eura meni u dzep, jea :)
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Tebi to bas ide :)
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jos se radilo o prvoj okladi, dat ce mi jos 25 bonusa, ovih 25 je bilo risk-free i srecom proslo je :)
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Hop hop :mrgreen:

    [​IMG]
     
  17. JaLa

    JaLa Komšija

    Ima li kakvih preporuka da i ostali dignu jednu cvaju :D
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Kad bih napisao da bi bilo lijepo, barem s vremena na vrijeme, u ovaj thread stavljati preporuke prije igranje a ne dobitne ili "joj pao na jednom" screenove, neko bi mogao reci da se ponavljam.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ali fakat ja npr. nikad ne igram smišljeno, već za tablom na brzaka, ne volim ona odugovlačenja i razrade.
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Williams je poceo sa online kladjenjem na wwin.ba, dobio sam 20 eura bonusa bez ikakve uplate jer sam se registrovao jos dok je bila test faza :)