Kladionica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by FeyzA, Sep 23, 2007.

  1. zilo

    zilo Komšija

    Kvota pada. Dobices pare. ;)

    Mene je danas hokej raznio. Sad bi cekao zicere za par milja. :( Da bude jos gore i Pelikani, i Blues i Vienna Capitals su dobili u produzecima. :twisted:

    [​IMG]
     
  2. vnm_

    vnm_ Komšija

    pelicanse bi i ja igrao, da nisam imao faks do 18h. zivjela nauka! :mrgreen:

    na 3 nerijesena naletiti u hokeju...produzeci su svakako ciganija zestoka, zato cekam dobri stari baseball. nema bunkera, samo pobjeda igra. :)
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Da probam sa dvoznacima i na jaci ulog. :)
     

    Attached Files:

    • 1.JPG
      1.JPG
      File size:
      24.5 KB
      Views:
      4,045
  4. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    @Zilo
    Gdje se ti ovo kladis posto vidim ovo u eurima, je li nesto preko interneta ili .. ? Ako jeste kako to ide kladjenje preko neta...
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    bwin.com
    bet-at-home.com

    Uglavnom, na bet-at-home nisam vise. Lovu povlacis na devizni racun i kladionica/banka dobru proviziju klepe. Na bwin-u mozes povuci na debitnu karticu sa kojom si i uplatio. Najvaznije je, koliko love povuces - toliko love legne. ;)

    Najbolje je da izvadis Visa Electron debitnu karticu u Raiffeisen banci. Procedura je vrlo jednostavno i karticu dobijes za najvise 7 dana. Uplatis lovu i udri. Prilikom isplate ces morati da skeniras karticu (samo prednju stranu) i neki od dokumenata (licna karta/vozacka/pasos) i to da im posaljes na mail da se uvjere da si to fakat ti. U roku od 2-3 dana kladionica ce da ti potvrdi isplatu. Od potvrde potrebno je izmedju 3 do 5 radnih dana da love legne na karticu. Najmanja moguca uplata je 10 EUR, a najmanja isplata 30 EUR.

    Tehnicka podrska je dobra. Od sadrzaja tvog pitanja zavisi za koliko ce da ti odgovore. Nekad odgovore za 10 minuta, a nekad za 2 dana. Sve ti je na nasem jeziku tako da je i to jedan plus.

    Ako te jos sta zanima pitaj. ;)
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Lijepo veceras. :)

    [​IMG]
    [​IMG]

    Forza ROMA!
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    ja sinoc pade na poljskom kupu, preksinoc me MODA obori ZA 187KM A SINOC kup za 44km :_D


    grrrr
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    Utorak, 11.3.2008.; 20:45
    Stadion: Giuseppe Meazza, Milan
    Sudija: Tom Henning Øvrebø (NOR)

    Utakmica godine za oba tima. Inter slavi 100 godina postojanja i pokusat ce sve ne bi li osvojio Ligu prvaka. S druge strane, Liverpool igra pod teretom jos jednog neuspjeha u domacem prvenstvu, a zna se koliki znacaj Englezi daju na Premiership. Dodatni udarac za Benitezovu ekipu predstavlja ispadanje iz FA kupa.

    Inter nema problema sa sastavom. Veceras samo nece igrati suspendovani Marco Materazzi. Jos je neizvjestan nastup Cristiana Chivua, ali se Interu nadaju da ce biti spreman za vecerasnji mec. U vrhu napada igrace oporavljeni Zlatan Ibrahimovic, a za mjesto pored njega konkurisu Hernan Crespo i Julio Cruz.

    Za Liverpool nece igrati Xabi Alonso, koji je ostao u Liverpoolu da prisustvuje rodjenu prvog djeteta. Nece igrati ni Steve Finnan koji ima problema sa clankom, te Agger i Voronin. Mascherano, Hyypia, Aurélio, Babel i Kuyt su domarali ovaj vikend i bice spremni za vecerasnji mec. Zanimiljivo je jos dodati, da ce Jamie Carragher veceras upisati svoj 100. nastup u evropskim kupovima.

    FORMA:

    Inter

    [​IMG]


    Liverpool

    [​IMG]

    MEDJUSOBNI DUELI:

    [​IMG]

    Liverpool je bio uspjesniji 2:0 u prvom mecu 1/8 finala Lige prvaka, koji je odigran 19.2.2008. na Anfiledu. Zanimljivo je da je Liverpool samo jednom eliminisan iz evropskih kupova, nakon prednosti od 2 gola iz prve utakmice. 1965. godine igrali su sa danasnjim protivnikom, Interom. Liverpool je kod kuce slavio rezultatom 3:1, ali je u Milanu u kontraverznoj utakmici izgubio 3:0.

    SASTAVI:

    [​IMG]


    TIP:

    Inter ce sigurno krenuti na sve ili nista. Moraju da stizu veliku prednost Liverpool-a od 2 gola. Liverpool ce pokusati preko kontri da postigne gol i time rijesi sve dileme oko putnika u cetvrtfinale. Mislim da ce Inter veceras da pobijedi, ali im to nece biti dovoljno za prolaz. Liverpool je velika ekipa da bi prokockala ovakvu prednost. Takodje mislim da ce Liverpool zabiti gol. Torres je u fantasticnoj formi i zadavat ce dosta problema za poprilicno sporu zadnju liniju Intera.

    Inter - Liverpool 1 @ 2,10
    Inter - Liverpool oba daju gol @ 1,65

    Sretno. :)
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    uh ala ga ti fula :mrgreen:
    Ja igrao da će bit više od pet žutih bit i da će inter imat više kornera. Koliki su debili ne bi me čudilo da i to nisu uspjeli.
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Bilo je vise od 5 zutih..
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo gledam bilo ih je 10 :lol: Bio sam i za crveni siguran, ali nisam imao muda da ga igram :?
    Još korneri ostali. :D
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    Jbg, moram nekad. :mrgreen: Necu da ih proklinjem, prosli put su mi fine love donijeli. :D

    Evo nesto za nocas.

    Detroit-Chicago 1 @ 1,65
    K.Bryant (-30,5+) 2 @ 1,80

    A i malo da se oci pare. :lol:
     

    Attached Files:

    • 1.JPG
      1.JPG
      File size:
      52.5 KB
      Views:
      3,644
    • 2.JPG
      2.JPG
      File size:
      72.1 KB
      Views:
      3,642
  13. vnm_

    vnm_ Komšija

    ma inter je sam sebe unistio.
    prije nego sto je liverpool poveo ovi su imali hejbet prilika da povedu, a jedno 80% prilika koje je liverpool stvorio je zbog individualnih gresaka u odbrani intera.

    da se sad neko nebi naljutio, zasluzeno su prosli. "sam pao sam se ubio" :mrgreen:
     
  14. zilo

    zilo Komšija

    Detroit - Chicago 3 : 1
    Kobe ubacio 34

    8)
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja padoh samo na kornerima :lol: Koji kreteni nisu u stanju bili napravit više kornera, a Snooker sam tako fino izgađao, sve 2,20 kvote :?
     
  16. zilo

    zilo Komšija

    Za danas jedan sistemcic u lokalu.
     

    Attached Files:

  17. vnm_

    vnm_ Komšija

    jaooooo, pa ne mogu da vjerujem na cemu si pao...
     
  18. zilo

    zilo Komšija

    Ako ima koji Škot na forumu, maksuz selam od zile za svu blizu i dalju rodbinu.

    Fix:Lahti-KTP 5:0
    Fix:RoPS-TPS Turku 0:1
    Fix:Dinamo-Slaven 2:1
    Fix:Celtic-Dundee 0:0
    A=Zenit-Marseille 2:0
    B=Everton-FIorentina 2:0
    C=Getafe-Benfica 1:0
    D=Hamburger-Leverkusen 3:2
    E=Zeljeznicar-Sarajevo 3:1
    F=Aston Villa - Middlesbrough 1:1
    G=Portsmouth-Birmingham 3:2
    H=Cobreloa-Nublense 1:0
    I=Cardiff-Hull 1:0
    J=Alkmaar-Feyenord 0:1
     
  19. vnm_

    vnm_ Komšija

    koji bi bio dobitak sa ta 2 promasena?
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    [​IMG]

    Isto aston villa zeznu..