Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Redovno.
    Sad salu na stranu, bezvezni su komentari.
    Engleski zbog zdrastvenih problema koristim vise, i to je mislim onim spam botovima jasno vise.
    Postovi me tvoji podsjecaju na moje kad sam imao 15-16g.
    Ljudi bi trebali da zargon i kulturu jacaju kako stare, a ne obratno,
    Svakome svoje na kraju krajeva.
     
    Last edited: Nov 28, 2018
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    Prije nego podjem gledati narcos mexico, gledam po imdb i dalje stoji narcos da ima 3 sezone.
    Ovo je dakle sasvim nova serija ili?
    Volim gledati serije kada zavrse kompletno pa u komadu pogledati, mexico je sezona citava već out?

    Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Da, Mexico je nova u serijalu i odvojena od originalne price. Warning: nije k'o sa Pablom.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    i ja danas vidi da je ovaj novi narcos mexico vani...ovih dana cu poceti gledati
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kakav narcos vikngs počeli.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ubija the last kingdom, preporuka.
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Nikakve ovo veze nema prijatelju s kulturom i zargonom, ali na jedan od svojih self-promotion postova moras s vremena na vrijeme dobiti sarkazam. Ljudi su ovdje naucili da te kulturno ignorisu, i ja sam zajedno sa njima, ali moram se s vremena na vrijeme nasaliti s tobom kad to neumorno trazis. Otkako si prisutan na ovom prilicno zatvorenom community-u imao si potrebu da se istices, prvo sa nekim prenapuhanim pricama, novcem, kupovinom i prodajom hardware-a, porscheom kao potencijalnim prvim automobilom, potragom za kojekakvim lijekovima itd. Mogao bih nabrajati unedogled. Sta je razlog tome, vjerovatno dijelom ta bolest za koju ne mozes napisati nijedan post a da je ne istaknes (mi bi te trebali kao sazaljevati ili?), dijelom los drustveni zivot i manjak paznje koju trazis ovdje, ali nazalost na pogresnom mjestu. Svi mi imamo problema prijatelju, i sam sam isao kod psihijatra i bio mi je propisan Zoloft kojeg hvala Bogu nisam poceo piti, pa to ne pricam na sva zvona, a kamo li da u tome trazim opravdanja za svoja sranja i ispade. Prvo izanaliziraj sebe pa poleti da komentarises druge.

    Konkretno, ja sam zivio u Irskoj 3 godine i tamo sam svaki dan pricao 99% vremena engleski. Bosanski na Skype i Viber kad se cujem s nekim odavde. I smijesno je bilo reci da sam zaboravio svoj maternji jezik ili "ispao iz fazona", a ti ga usred BiH zaboravio hahaha. Druga stvar, napisao si netko, sto je hrvatski a ne bosanski. Tragikomicno. Sve u svemu, sto trazis to ces i dobiti.

    Bez ikakve uvrede pasha moj iliti - no hard feelings. I za kraj, evo na tvom jeziku - good luck and have fun mate.
     
    Last edited: Nov 28, 2018
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo ti jedna od mene za kraj na trecem jeziku, afiyet olsun nakon treninga.
    Da bezveze ne spamamo dalje. :D
     
    Last edited: Nov 29, 2018
    aeRo likes this.
  9. Esh

    Esh HWB

    Solidna je prva sezona, ali na silu su krenuli dalje.. :/
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo završio prvu sezonu. Vidjet ćemo za dalje, serija je po serijalu knjiga. Meni jedina mana što izgleda nisu imali neki ogroman budzet pa mi djeluje nekako u borbama i obimu siromašno.
     
    Esh likes this.
  11. Esh

    Esh HWB

    Eto javi se kad pogledaš još, meni nekako poslije nije bilo interesantno.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]
     
    Esh likes this.
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma nebi me cudilo da Disney to aktivira ponovo na svom streaming sistemu kad izadje.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da je to razlog, da ce se pojaviti na Disney+.
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Skoro sam gledao klip kako lik objasnjava da ce se svi odvojiti i posebno streamovati sadrzaj.

    Netlifx
    Disney
    Sony
    Universal

    Ocekivano, iako je Netflix top u svijetu navode da su ipak u velikom finansijskom minusu zbog proizvodnje svojih serija i filmova.



    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dobra meni i druga sezona, možda jer gledam u cugu. Idemo na treću :D
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Esh likes this.
  18. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Odlicna serija
    []
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    The Rookie sa Nathan Fillion. Nekako meh. Odgledat cu sezonu, ali ne vidim da ce biti 2ga sez.
     
  20. Neso

    Neso Komšija

    Esh likes this.