Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Odgledao prvu sezonu Lost in space na netflixu. Nije losa serija, meni je legla. Nadam se da ce uskoro i druga sezona.
     
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    https://www.imdb.com/title/tt5580540/
     
  3. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

  4. Esh

    Esh HWB



    6. maj HBO.
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Hvala na preporukama ekipa
     
  6. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Poželio sam vidjet štih komunističkih "80" -tih. Nekakva nostalgija se probudi kad vidim te stare autobuse, zgrade i ostalo, šta ja znam...
    Nekako mi cool...
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Odgledam 4tu sezonu Better Call Saul jucer. Proguglam danas da vidim kakvi su planovi za 5tu:

    Better Call Saul fans, prepare for a long wait for Season 5: The AMC drama won’t return until 2020.

    “It’s driven by talent needs, which we would not override if it would result in a worse show,” Sarah Barnett, president of the entertainment networks group at AMC Networks, tells Vulture.

    Dobra serija. Iako sam znao kritizirati spor razvoj dogadaja u njoj, ali taj flow joj pase.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I meni je dobra. Nemam problem sa pauzom osim sto zaboravim sta je sve bilo. I od jedne godine do druge vec ne znam sta je bilo, a kamoli kad je veca pauza, hhhh.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Isti slucaj i kod mene. Hocu jucer gledat 4tu sez. nema pojma gdje sam stao, sta se desava... pa sam ogledao recap sezona na pocetku 2ge, 3ce i 4te sezone, da se vratim u tok dogadjanja. Pomogne. :D
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Disney+ will launch on Nov. 12 and be available for $7 per month or $70 for the whole year.
     
  12. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja poceo sa zabarskom serijom Gomorrah. Cini mi se OK nakon prve epizode a vidim dobre kritike, pa vidjet cemo.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja zavrsih prvu sezonu Gomore, medju top 5 serija koje sam gledao, hladno.
     
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja zavrsih prvu sezonu Gomore, medju top 5 serija koje sam gledao, hladno.
     
  16. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Trenutno gledam Narcos:Mexico. Sve preporuke ko nije gledao.
     
    Lamagician likes this.
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dobar narcos. Mislio sam da će 3. Sezona izgubiti na kvaliteti ali nije.
     
  18. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Narcos: Mexico se i meni svidio. Preporuke.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ima li neka dobra serija a da je posve zavrsila, tj. da nece bit vise sezona? Naravno da nije otkazana. Sta ce mi cliffhanger na trecoj sezoni, a ono cetvrta otkazana.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    The Americans je nedavno zavrsila. Isto imaš i Rectify koja je zavrsila nakon 4 sezone. Nisu razvlacili.