Koji Gamepad ?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by JaLa, Nov 24, 2010.

  1. Juka

    Juka Komšija

    Zasto ne kupite org xbox wireless pad i naknadno sa dx-a onaj reciever, genijalan kombo , iz licnog iskustva tvrdim!!!

    Kod mene imaju jos dva crna org microsoftova, za po 95KM ako nekome nije skupo (uvezeno od whole sellera iz UK direktno)!
     
  2. Pasha

    Pasha Komšija

    Ovdje kod mene koštaju po 30 eura.
     
  3. Juka

    Juka Komšija

    Vidi onda sa njima da im kako to doguras, a jos bolje onaj combo paket Xbox wireless for Windows!
    Naravno ako si voljan!
     
  4. Pasha

    Pasha Komšija

    Voljan jesam, samo pitanje je na koji način ? Ovo je neko božićno sniženje i do kada će trajati ne znam. Ja sam ugrabio jedan crni prije par dana.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Bus - najjeftinija varijanta ;)
     
  6. Juka

    Juka Komšija

    Uz to da im das neki racun na koji ce wirati novac ili tebi nekom poznatom novac daju kao sto sam ja Mirzinom (aka Zeleni) dedi dodao novac za bfbc Vietnam!!!
     
  7. JaLa

    JaLa Komšija

    Eh da se moze naci za 20-25 €, doneses ovdje, biznis napravimo :)
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ma kupi kineza kakvog za 10 maraka, kad crkne kupi opet i tako u nedogled.

    Meni se to najvise isplati. :)
     
  9. JaLa

    JaLa Komšija

    ma gdje se isplati kad svako 2 mjeseca kineza treba uzimati. A svaki kinez, iako je isti gamepad, ima razlicite mane :D
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jebiga, škripe malo dugmići, ali rade dok ne crkne :)
     
  11. pac

    pac Komšija

    Sad ispade da zvacete te gamepadove.
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Stvarno, ja uzeo neke kineze preko ebaya, ima skoro godina dana, ima ovdje thread neda mi se trazit,
    ali i dan danas fifa, pes i ostale djidje midje se igraju, bez problema ikakvog.
     
  13. senad_986

    senad_986 Komšija

    ACME GA-02
    [​IMG]
    27 KM, garancija - 1 god.

    Kupio sam ga prije 3-4 mjeseca i odlicno se pokazao u osvajanju NBA prstena! ;)
    Naravno, bacalo se malo i sokera! :)
    Trebam uzeti jos jedan jer mi se neki kinez pokvario.
    Uz "x360ce vibmod" svaka igra ga prepozna kao X360 pad.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    dzaba sto ga prepozna kao X360 gamepad, u igri npr. Last Remnant u 5 sekundi ti nacrta 3 xboxove tipke koje trebas u odredjenom timingu da pritisnes (npr. zeleno A, zuti Y i plavi X), znas kad ces ti sa tim gamepadom uspjet to odradit? - nakon jedno 10 pokusaja, dok napamet naucis koju si tipku za sta mapirao. Ma 60 KM i uzmete origi X360 zicani gamepad i mirni ste za sva vremena
     
  15. senad_986

    senad_986 Komšija

    Vedo, druze, je l' ti to gledas u pad dok igras, pa ne moras uciti napamet gdje koje dugme stoji!? ;)
    Za manje od minute pohvatas koje je koje dugme i eto ga! Nikakav problem!
    Razlika je kad kupujes dva pada i das za jedan par 54, a za drugi 120 KM!
    Naravno, kome nije zao dati 120 KM, bujrum!
     
  16. JaLa

    JaLa Komšija

    Ili uzmete od mene Logitech Rumblepad 2. Bar znate da imate extra kvalitet, koji nikada nece zaostati.
    A to sto je X360 gamepad bolji il nesto... Meni nije :) Ovaj Logitech mi ljepse u ruci lezi, ljepsa plastika, ima kombinacije neke sa gumom, dok X360 gamepad to nema...

    Opet, stvar ukusa, dati 100 KM za Microsoft X360 gamepad ili par desetina KM za Logitech :)
     
  17. Juka

    Juka Komšija

    Bolji x360 svakako :smt005
     
  18. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Al ih nemas gdje kupiti u Sarajevu po razumnoj cijeni.
     
  19. Juka

    Juka Komšija

    Evo covjek vam se ponudio iz Ger da vam posalje, vi samo skontajte na koji nacin da mu platite!
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Kupio neki dan rodjak sa Pik.ba ( http://www.pik.ba/artikal/822465/xbox-3 ... ontroller/ ), nov X360 zicani, zapakovan, 65 KM. Ocito da je refurbished (popravljana) varijanta, iako je 'fabricki' zapakovan u kinesku origi kutiju, vide se tragovi koristenja, + RT dugme ima cudan zvuk a X dugme je malo propalo.Eto reko slucajno da se ko ne bi zaletio ;)