Koji je ovo procesor?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by kvaju, Dec 21, 2012.

  1. kvaju

    kvaju Komšija

    [​IMG]

    Rodjak ekspeimentirao oko kompa i kad je vracao procesor nazad nije ga dobro postavio i upro jace i popucao poprilican broj iglica na njemu.
    Kako imam par kucista starih u kuci probao sam sve misleci da ce jedan pasati na njegov ali ne ide.
    Mozete li ga identificirati :)

    Uzeo bi isti ili ako moze neki alternativni u ovu plocu.
    Model ploce ako je bitan mogu kasnije napisati ili uslikati kad dodem kuci.
     
  2. filip_sm

    filip_sm Aktivista

  3. techton

    techton Aktivista

    To je 754 socket
     
  4. kvaju

    kvaju Komšija

    Ok kad dodem kuci pogledam.
    Hvala
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: AW: Koji je ovo procesor?

    Ja sam imao soc754 Sempron 2800 64 bit. Sa slike se ne vidi najbolje sta pise tako da pogledaj malo ispod haube. Zna se desiti i da na ploci pise model ploce i na samom socketu tip socketa. Slikaj qr code Android telefonom ako imas. QR code reader ce ti najbolje reci.

    Gesendet von meinem Xperia Neo V mit Tapatalk 2
     
  6. kvaju

    kvaju Komšija

    [​IMG]

    Evo je.

    Ima li tko procesor za ovu plocu da proda, ili ako ima tko iz mostara, da se trampimo, imam ja u kuci ovih starih kompova i djelova ovih za njih pa da se mjenjamo.
    Kad sam vec kod tog, hocete uskoro slagati kompove kao prije za obitelji bez kompa sto ste radili da dam ove.
     
  7. techton

    techton Aktivista

    Ja sam neki dan sastavio konfu sa 2500 sempronom, imam jos neki athlon mobile 4000+, isto 754, ali mislim da je pregorio. Nazalost nemam jos jednu 754 plocu kako bih to probao.
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    hmm, pa eto ako tko bude imao što nek se javi.