koji media player?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by blaf, Dec 19, 2011.

  1. blaf

    blaf Aktivista

    namjeravm nabaviti neki media player, bitno je da uz to sto cita sve formate, da su mu titlovi dobri i da se mogu prilagodavati boja i velicina itd...
    gledao sam po netu neke ali najvise "iskacu" Asus O!Play i WD tv live. vazno je i to da su dobavljivi u bih jer mi se ne narucuje preko neta....

    sad ako neko ima iskusta sa ovakvim playerima neka pomogne, ali da ne prelazi cijenu od 250 km...
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    WD TV live, najprovjereni, naveca baza korisnika, najveca podrska, e gdje ga ima neznam, jer je kod nas sve zivo egzotika, cjenovnici puni a radnje prazne kada odes.
    Odlicna opcjia je Med8er mini on je tu negdje po cijeni, ali provjeri foto game shop, merkur centar otoka.

    http://fotogameshop.pik.ba/
     
  3. wragg

    wragg Aktivista

    I ja sam u istoj dilemi ovih dana. Vidio sam u Genelecu neki Patriotov media player za razumnu svotu love, a vidim da ima i cfw za njega.

    Sent from my HTC Titan using Board Express
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Samo rijeci hvale za wd tv live

    Sent from my NookColor using Tapatalk
     
  5. Neso

    Neso Komšija

    Asus O Play Media Player, strasna stvarka... Koristim ga na poslu, bez problema radi Full HD 1080p Upscale na petnaestak TV-ova.

    Cita sve zive titlove, video formate... Jedini razlog zasto se ljudi kolebaju izmedju njega i WD-a jeste sto WD ima Ethernet port i Wireless karticu u sebi tj. ima podrsku za mrezu dok Asus nema. Ako ti mreza ne igra preveliku ulogu moja preporuka je Asus O Play Media Player. Asus kosta oko 150 KM dok je WD preko 240 u slobodnoj prodaji.

    Video : MPEG1, MPEG2, MPEG4, RM, RMVB, H.264
    Video File Extension :MP4, MOV, Xvid, AVI,ASF,
    WMV, MKV, RMVB 720p, RMVB 1080p,MPG, ISO,
    FLV, TS, MTS, M2TS, DAT,IFO, M1V, M2V, M4V
    Image : JPEG, BMP, PNG, GIF, TIFF
    Audio : MP3, WAV, AAC, OGG, FLAC, AIFF,
    Dolby Digital AC3, Dolby Digital Plus, DTS 2.0
    Subtitle : SRT, SUB, SMI, SSA, ASS, IDX, TXT
    Portovi: 1 x USB Port, 1x HDMI, 1x S/PDIF Out
    Composite Video, Composite Audio L/R
    Stream full HD 1080p videos

    http://in.asus.com/Multimedia/Digital_M ... ifications
     
  6. blaf

    blaf Aktivista

    gdje ima Asus O Play kod nas po 130 km?
     
  7. Neso

    Neso Komšija

    ComTrade Shop Importanne :smt006
     
  8. blaf

    blaf Aktivista

  9. kvaju

    kvaju Komšija

    Može li se ovaj O Play spojiti na obični stari LG TV, ima skart ulaz, i 3 ona činča?
    I ovo nemože koliko vidim puštat DVD-ove ili sl.
     
  10. blaf

    blaf Aktivista

    ne moze dvd-ove.....ali prebaci ga na usb stick i onda moze....
     
  11. Neso

    Neso Komšija

    Moze naravno, samo ga spojis preko komponenti i to je to. Ma cita sve video formate... Nabacis film na stik ili memory karticu i pici misko :smt002
     
  12. Talnay

    Talnay Aktivista

    Ovo na comtrade je mini verzija, pa mislim da je zato i skuplji od obicnog O playa. Ali odlican za sve koji hoce da gledaju mkv i sl. bez muke.
     
  13. Neso

    Neso Komšija

    Ima HDMI, Optiku, USB, sta ti vise treba... Ko non stop gleda filmove i ne boluje da u kuci mora imat High-End Media Player ovo je beton stvarka za normalan iznos :)