koji mis?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by flatron, Feb 26, 2011.

  1. flatron

    flatron Novi član

  2. irhadkul

    irhadkul Komšija

    sad cemo se svi poceti prepucavati koji.ugl onaj koji odg tvojoj saci i tvom dzepu,u ovom slucaju tvojoj saci.sve tri misa su dobra i koji god uzmes,neces se pokajati.
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Logi, logi, logi :D
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Mani se microsofta.
     
  5. flatron

    flatron Novi član

    hvala...vrijedi li g500 tih para odnosno ima li nesto bolje u tom cjenovnom rangu?po njegovim karakteristikama cini mi se nekako jeftin ili mozda grijesim...
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    g500 130km dje to jeftino, mx518 haman pa isto za duplo manje para
     
  7. flatron

    flatron Novi član

    Ako je 40 eura = 130 km i ja sam koperfild :)
     
  8. Triforce

    Triforce Aktivista

    Gdje to G500 za 80KM samo mi reci :smt005
     
  9. extibo

    extibo Komšija

    Da, Sidewindera. Intelli 1.1 i 3.0 su odlicni za razliku od tog.
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Flatron sto nam ne napisa gdje se to ima kupiti g500 za 80km?
     
  11. apdejt

    apdejt Overclocker

    U par godina par Microsoft miseva ukljucujuci i Inteli seriju. Sada samo logi gledam tako da me ostalo i ne zanima.
     
  12. extibo

    extibo Komšija

    Mene vec par godina Intelli 1.1 odlicno sluzi, 3.0 je kod burazera i nije imao nikakvih problema.
     
  13. JaLa

    JaLa Komšija

    IntelliMouse Explorer 3.0 je za moj ukus mnogo gadan, tako da ga Logitech unistava:)
     
  14. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ma u zadnje vrijeme Microsoftovi mikroprekidaci nesto pravo brzo odu, ja sam odustao od njih za sada .... na tri razlicita modela i to od u klasama od 25 KM do 150 KM na svakom otisao neki od mikroprekidaca.
     
  15. flatron

    flatron Novi član

    narucen je u becu, tacnije u trznom centru saturn (ako vec mislis da lazem)...hvala ostalima za prijedloge eto odluka je pala na logija...
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Moram priznati da sam razocaran Logitech misevima, radi se o najvisoj / najskupljoj klasi.

    1. Imao MX Revolution, nakon cirka godinu poceo je svakih 20-ak sekundi da 'zaledi' na pola sekunde, strasno iritantno pri radu & igranju

    2. Sad imam Performance MX, star je mozda pola godine, evo poceo pravo da zeza, kad npr. selektujem neku ikonu i zelim da je 'povucem' na drugo mjesto na desktopu, u sred putanje kao da sam pustio lijevi klik. I konstantno tako, znaci kad drzim stisnut lijevi klik i pomjeram mish on iz nekog razloga registruje da sam pustio lijevu tipku + jako cesto pritisak na lijevi klik on registruje kao 2x click. Ta 2 problema mi onemogucuju da radim sa njim, tako da sad koristim Logija zicanog od 20 KM. Slijedeci mish ce definitivno biti Razor / Microsoft..
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Uzeo razer krait za 38KM ima mozda godina, evo ga ko nov fercera bez problema na nekoj socijalnoj podlozi.
     
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Roccat Kone MAX (rev.2) vec godinu dana radi bez problema.. :lol:
     
  19. c1600

    c1600 Novi član

    Logitech M205,star nekih 10 mjeseci,otišao kotačić.Inače,jako loš miš
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja na poslu koristim onaj Genius od 10KM, u maloj kutijici dodje. To je nesalomljiv mis. Koristio sam isti takav i na proslom poslu, i nadzivio je MX1000 Logitech :D nesalomljiv mis :D

    Kuci mi je doduse MX Revolution i slusa :D