koji mis?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by flatron, Feb 26, 2011.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    a jeste i vi uzeli wireless miš za gejminga

    sto se mene tice Steelseries Xai najbolji mis
     
  2. apdejt

    apdejt Overclocker

    A po cemu si ti zakljucio da je netko uzimao wireless za gaming ?
    Pa nije gaming jedina stvar za koju treba dobar mis.
     
  3. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Mis je 95% stvar navike i licnih preferenci tako da je nonsens traziti ili davati prijedlog za mis.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    zato sam i rekao, nije poput nekih miseva ogroman, ili nekako napravljen, neg je sasvim prost i jednostavan, i udoban
     
  5. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    A mozda neko voli ogromne i komplikovane miseve... Kazem ti, nonsens. :)
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Za Gaming je nebuloza koristit Wireless miš. Ja imam ovaj MS desktop set i taj laserski
    wireless miš, ali taj lag u igranju čini ga beskorisnim. Zato koristim kad igram neki od 2 marke
    sa kablom.
     
  7. Zizm

    Zizm Novi član

    Ima li gdje rep + da ti dadnem ? :smt006
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja koristim wireless mis za gaming, doduse igram strategije :D
     
  9. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Ma moze i wireless mis ako imas penzionerske reflekse. :D
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Kontaktirao Logitech vezano za ovaj problem i evo odgovora:

    Nista, Razer mi ne gine sad
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Imal' ko preporuciti kakav dobar mish do jedno 100 KM, uslov da je zicani i da mimo onih tipki (back/forward) ima jos jednu tipku sa strane.
     
  12. Juka

    Juka Komšija

    ne znam jeli 100ja ali ovaj sam ti govorio G500
    [​IMG]
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma kontam da probam srecu sa nekim brandom mimo Logija, razocarao me kvalitet njihovih miseva, moram priznati..

    Btw, otvorio sam veceras ovaj Performance MX, i nema nikakvih limova koji se kao iskrive (neko je to spominjao ovdje na forumu), vec obicna kao crna kutijica sa malim bijelim hepekom koji predstavlja ustvari taj 'click'.
     
  14. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ma mani se suplje forumske, popravljanje limova je bilo aktuelno 86' u Quickshotu na Commodoru, kakvi crni limovi u MX Performancu, mikroprekidaci su standard vjerovatno od kada je izmislen serijski port :) . Samo vjeruj mi ni sa Microsoftom neces puno bolje proci nego sa Logitechom.
     
  15. KingT

    KingT Veteran foruma

    Roccat Kone Max ako ga mozes naci za tu lovu..

    Ja ga koristim vise od godinu dana i hvala Bogu nikad nikakvih problema do sad..

    Rock solid mis..
     
  16. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    @Vedo
    Baci oko i na CM Inferno, ako vec nisi kupio misa.
     
  17. Ninja

    Ninja Komšija

    Tu crnu kutijicu moraš otvoriti. Limić gura taj mali bijeli hepek i pri krivljenju na suprotnu stranu pravi klik.

    Ja sam tako svoj MX1000 popravio i dobro radi već godinu nakon toga.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Otvorio bi ja nju kad bi znao kako je opet sklopiti :D Kontam odnijet kakvom elektricaru da ovo pogleda.

    @Dog_Father - ev citam bas review na HWBu ovih CM miseva, pa mislim da bi mi ipak bolje lezao u ruci ovaj CM Sentinel Advance (imam poveliku shapu), 120 KM u UE.ba. On nema nesta kao Hyper-scroll kod Logija?

    I sad geldam npr. Razer Lachesis ili Razer DeathAdder, pa koja od ova 3 bi bio najkvalitetniji?
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nema CM hyperscroll. Sentinel je definitivno bolji od inferna. Gigabyte misevi su isto super, jedino meni ne leze bas u ruci najbolje.
     
  20. GW

    GW Moderator

    Ko pravi gigabyte-u miševe?