koji mis?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by flatron, Feb 26, 2011.

  1. Juka

    Juka Komšija

    Dodji kod mene u radnju imas sve navedene modele i od CM-a i od Razera pa pogledaj koji ti se djasvi!
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Super, et me u pon aBd ! ;)
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Jedno malo pitanje za Juku, neki dan sam umalo kupio Razer Mambu preko net-a, da li je imas u radnji i koja je cijena? Te kako se pokazala i da li se za te pare (ili manje) moze naci bolji mis te koji se preporucuje.

    Malo sam citao i vidio da neki porede sa G9X Logitech, iskustva?

    - Nije potreban bezicni mis ali nebi bilo lose da je. Performanse su najbitnije.

    Sada koristim A4 Tech x7 kupljen u Genelecu jos prije sigurno godinu dana i sve do skoro je odlicno radio, ali sad prilikom selektovanja texta zna izgubiti kontakt ili prilikom rada u PS-u, uglavnom kada drzim lijevi i selektujem.
     
  4. Juka

    Juka Komšija

    Skupa je mamba za ono sto nudi,znam da je preko 230KM u nabavci! A za G9X sve pohvale, narucito ako ti je dlan manji...
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Uzeo Razer Lachesis & Goliathus combo, onaj CoolerMaster mish nekako pod rukom djelovao nekvalitetno, pogotovo one tipke sa strane, ovaj Razer djeluje definitivno da ce duze potrajati.
     
  6. KingT

    KingT Veteran foruma

    Sretno sa novim misonjom..
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Thx.

    A evo ovu poruku dobijem svaki put kad pokrenem ovaj Razer suite. Instalirao sam drivere za mish sa Razerove stranice..


    [​IMG]

    Probao i onaj Razer firmware updater, evo errora:

    [​IMG]
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Mikro taster 3KM. kod rasima, ja sam vec dva puta mjenjao ma MX revolution.
     
  9. Sylar

    Sylar Novi član

    poz svima

    da li neko zna gdje u Sarajevu mogu uzeti novi Microsoft intelli mis.. model 1.1a ili 2.0, 2.1..koji vec..ne sjecam se bas dobro novih serija :smt004
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Vidi ue.ba.