Koju podlogu za laser mishonju

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Alibegovic, Mar 17, 2010.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Htio bi nesto do 20KM, genelec il nesto slicno sa mogucnoscu dostave. Crna boja.
     
  2. Moncho

    Moncho Komšija

    jedan veliki ROFL dude. Trazis savjet koji ces podlogu uzeti ? Ah daj ba. Odi i koja ti se svidi 'na oko' uzmi je.
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ama vidjao sam one skupe, mada nikad nisam bio fan podloga, uvijek sam vozao mishka po stolu :) Nesto oko 20-30 bih dao vise ne.
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zahvaljujem, znaci crna ista takva Manhattan je PVC jel tako.
     
  6. apdejt

    apdejt Overclocker

  7. Vedo

    Vedo Moderator

  8. JVC

    JVC Overclocker

    Ista kao kod Vede, kupljena u UE prije skoro 2g. odlicna a mis leti po njoj.
     
  9. pac

    pac Komšija

    Potrebna mi je preporuka za podlogu. Dvoumim se izmedju ova dva modela pa eto ako neko zna koja je bolje neka kaze. Podloga je za mx rev. imam porb. sa zglobom (boli poslje nekog vremena) dok korisitim mis pa nesto kontam da nije do podloge jer trenutno imam speedlink silikonsku nekakvu.

    STEELSERIES QCK MINI ili COOLER MASTER STORM BATTLE PAD H2 obje su tu negdje sa cijenom a i nedaje mi se nesto vise para za podloge.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Malo kogela edituj post. Preporuka za podogu a ne mis.

    Sto se tice zgloba, dali "vozaš" zglob po podlozi ili ti stoji spusten a prstima vozaš miš ? Jer imaju oni podmetaci sto se podbace pod zglob. Izgledaju kao gumene igracke.

    I provjeri koja ti odgovara podloga.. speed ili control.
     
  11. pac

    pac Komšija

    Post editovan, a mis vozam prstima.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li si probao da nesto postavis ispod zglloba jer me cudi sto te boli ? Ne pomjeras ga. Podbaci nesto pa vidi ima li razlike prije kupovine podloge. Mislim da je bolje da ganjs neku speed (ne znam da li je jedna od te dvije speed podloga) jer bi se manja naprezao.
     
  13. Juka

    Juka Komšija

    zanima me koliko je dobra razer destructor podloga a cijena joj je 52 KM naravno nova s onom torbicom, meni nekako krhko djeluje nasprem exactmat-a jer nema onaj alu sloj izmedju surface-a!!!
    Cisto informativno pitanje jednog druga!
    f5
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    f5
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li ovo ima jos uzeti ? Bas mi treba speed verzija.
     
  16. KingT

    KingT Veteran foruma

    Takodjer da neotvaram novi topic,sta preporucujete do nekih 40KM..

    Do sada nisam koristio podlogu i zbog toga je malo "izblijedila" povrsina stola na nekim mjestima sto uzrokuje "preskakanje" senzora..

    Isprobao sam ga na obojenoj paprinoj podlozi i radi bez problema kao i na povrsini stola gdje mis nije koristen..

    Mis je Roccat kone MAX..
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  18. Zile5

    Zile5 Novi član

    Roccat Taito takodjer, fina podloga. Nakon par njih, ova mi bas odgovara. Nije toliko skupa kao one 'gamerske', cak je i bolja od njih, zadovoljan sam s njom.
    I pogledaj takodjer i Steelseries Qck. Pa vidi sta ti odgovara. :smt006
     
  19. KingT

    KingT Veteran foruma

    Hajd pogledacu te,hvala.. :wink:

    Ako neko ima jos kakav prijedlog neka javi..
     
  20. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ove su qck u terabajtu jos jeftinije, 20,30 KM. Po meni best buy za te pare, planiram i ja ovih dana da sebi kupim jednu.

    Ako ne znas gdje je terabajt, ona mala radnja odmah ispod plusa u skenderiji. Gaming oprema im je u globalu jeftinija od bilo koje radnje.