Koju podlogu za laser mishonju

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Alibegovic, Mar 17, 2010.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Nije meni problem u c i č "problem" je u tome da nisi mogao staviti "*" da bi rijec bar malo kulturnije ispala.
    A ovo "jesam li te uvrijedio?izvini." haha :smt005 ironija cini cuda.. hvala.cao.

    EDIT:ne bih zelio da se nastavim prepirati sa tobom jer mi je i mrsko a i ima ljudi sa pametnijim postovim ;)
     
  2. rista94pfc

    rista94pfc Novi član

    ma x7 podloga brate kosta oko 200 dinara keva je za igre i ostalo
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koliko je to Eura, pošto ti nismo dobri sa dinarima :)
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    1KM = 51 dinar.
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Bio jučer u Sa i usput navratio u Skenderiju i uzeh u Terabajtu ovu steelseries qck podlogu 16KM. Meni samo treba za lagan gaming, prije svega cod2 i bfbc2. Malo igrao battlefield i ovako dok ne snipaš razlike ima na bolje ali malo. Međutim kad se snajpa razlika ko nebo i zemlja, mnogo bolje sa ovom podlogom ide a prije imao neku socijalnu. Miš je razer krait.
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    To ja govorim, nek pojedinci probaju prvo pa nek ih onda porede sa onim od 3KM.
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Suppa zaboravih ti se zahvaliti na preporuci, hvala.
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    isplati se ta podloga definitivno, kod nas isto tako košta... ali stvarno miš leti po njoj ko blesav.
     
  9. pac

    pac Komšija

    Ubijedili ste me, probam i ja ovu steelseries pa javim utiske.
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Vjerovatno za te pare nea bolje.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Jel' bas ovako, da miš leta ? Treba mi takva.. speed podloga.
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    ako me pitaš u domeni prosječnog juzera, onda leta stvarno odlično... ko air hockey :D

    ako me pitaš u domeni gejmera, onda nemam pojma jer mi je ovo prva podloga iznad 1€ :)
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Eh to trazim. Inace bi mi bila druga podloga u pc historiji. Prvu uze neke '99-te.. panda naslikana.. he kad' je to bilo.

    Ne koristim podloge ali mi se oštetiše glajderi miša pa moram nesto poduzeti.
     
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    :smt002
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Zna li neko ima li razlike izmedju obicne QCK i QCK+ ? Odnosno, meni treba, kao sto rekoh, speed. Ako ova + bude kontrol ili jednostavno ne bude odgovarala.. bacit cu pare. Ili je + oznaka za nesto deseto ? Info za podloge je potpuno isti, samo dimenzije nisu. Mada mi rece lik kaze da ima QCK+ ali mini (koja bi mi odgovarala) pa ..mozda i nije +.
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    ako do sad nisi imao neku extra podlogu, mislim da se bezveze opterećuješ ;)
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima i toga. Al' kontam samo da mi miš ne zapinje na momente.

    Probat cu onda pa sta bude.
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma šta će ti zapinjati, uzmi ovu od 16KM i rahat si.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Nism jos siguran koju cu uzeti. Vjerovatno ce mi jedna osoba kupiti u Sa (gdje si i ti..) pa javim kada stigne.
     
  20. pac

    pac Komšija

    Mali update sto se tice podloge, sjetio se da mi je nekad davno stigla nekakva podloga sa ebay-a gratis reko da probam kako ide. Razlika sto se tice klizanja po podlozi je 90% bolji nego na staroj silikonskoj i manje me zglob boli. Evo i slike:

    [​IMG]