Komp ne prepoznaje file

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Selena22, Oct 18, 2007.

  1. Selena22

    Selena22 Novi član

    Re: Komp ne propaznaje file

    Dakle, imas li neki savjet kako bih ja pogledala ovaj snimak na racunaru ili da ni ne pokusavam nego da mob recikliram dok je jos pod garancijom?
     
  2. 3125

    3125 Komšija

    Re: Komp ne propaznaje file

    Iscitaj manual ili sta vec, pominje li se kakav vlastiti codec. Ako ima glossary gledaj pod encoder/decoder/codec ili nesto u tom stilu. Ili snimi nesto malo duze pa upload, moguce da se neki bug manifestuje u odredjenim uslovima.
     
  3. Selena22

    Selena22 Novi član

    Re: Komp ne propaznaje file


    Ovaj file je na mobu velik 483kB, jako je kratak, traje samo 17 sec, ne znam kako je na kompu samo 20kB ... :? :shock:
    Nista mi nije jasno...

    Uglavnom, snimila sam nesto duze, pa cu to uploadat, a prostudirala sam manual i nigdje se ne spominje nista neobicno vezano za poseban codec, tj. ne spominje se nikako, sve bi trebalo biti u normalnom mp4 ili 3gp formatu...
     
  4. Selena22

    Selena22 Novi član

    Re: Komp ne propaznaje file

    Povrh svega, sad me jos i bluetooth zahebava :x
    Pokusala sam deinstalirat stari software, jer imam noviju verziju, i kao pokrene se onaj uninstall wizard i zavrsi deinstalaciju, ali je program i dalje tu, s tim da ga ne mogu pokrenut :)
    Niti instalirat bilo koju verziju software-a, jer cim to pokusam otvara mi onaj uninstall shield i citava procedura se ponovi: You have succsessfully removed ... ali on je i dalje tu :roll:
    Ima li neko konstruktivnu ideju kako se rjesit ove gluposti? :D
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Komp ne propaznaje file

    Jel ono Samzung :lol:
     
  6. Selena22

    Selena22 Novi član

    Re: Komp ne propaznaje file

    O, yes :lol:

    Ali evo, rjesila sam problem sa snimkama, sad ih mogu gledat, ok je to, software je jos uvijek tu, ali eto nasla sam neki drugi pa sam ga smao nabacila preko :)
    Hvala u svakom slucaju :smt006
     
  7. 3125

    3125 Komšija

    Re: Komp ne propaznaje file

    Nema normalnog mp4 ili 3gp formata, to su containeri i video stream je potpuno neovisan od toga (a njega uopste nije ni bilo), znaci container ne igra nikakvu ulogu.

    U svakom slucaju, fino da radi =)