Kosarkaska reprezentacija na EP 2011 u Litvaniji

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Sep 5, 2010.

  1. efo

    efo Komšija

    imamo i mi McDonaldsa xd
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Losa utakmica, bez obzira na sadasnji rezultat mi slabo igramo, srecom to i Makedonci rade.

    Domercant jedino sto je odradio je sada ovaj "faul" i 3 poena. Silimo previse, valjda nam se nece odbiti od glavu.

    Nadati se da ce i Makedonci posustati kasnije jer ipak moraju odmarati pojedine igrace.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Tanki smo u napadu, puno zicera promasili, no nadam se da uz cvrstu odbranu mozemo slomit Makedonce.
     
  4. Zlatan

    Zlatan Komšija

    igra je sasvim ok da smo dali one zicere i da domercant nije dao autokoš sad bi bilo +20
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    koji pocetak drugog poluvremena... 9:0 tc tc tc
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  7. efo

    efo Komšija

    kikanovic, bavcic, gordic, sve mega fail
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    isto u 4oj... nista, ovo je pushiona zesca... malo pogubljeno igramo, gubimo lopte.. pfff...
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Steta, imali smo lijepu priliku da prodjemo dalje. Ipak, mozda treba biti realan, ovo sto smo dobili - dobili smo na individualni kvalitet, nedostaje nam vise kvalitetnih igraca, pogotovo ispod kosha. Sto je najzalosnije, nemamo ih. Treba pod hitno neki uvoz momaka od 2,15+ :)
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Šteta za onu utakmicu protiv Finske.
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma ajde :d sutra je novo vece, nova trema, novo iscekivanje :D

    aleee :D
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Vise srece drugi put, mozemo se tjesit da su nam komsije ispale zbog nas :D Jedino smo njih i pobijedili :D Ali eto barem je omjer 2:3, a ne 0:5 :D
     
  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Varda je bio mašina ispod koša
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    bez obzira na sve sikirancije ovo je uspjeh mimo svih očekivanja...moramo ipak biti svjesni da je bih repka ipak jedina igrala pod sihrima.... onaj fenomen 3/4 treba znanstveno istražiti.... ;)
     
  15. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo makedonija ako tuče rusiju ce biti prva i u f skupini a možda i sa porazom može biti prva zavisi kako će završiti grčka rusija...a finska ima šansu da ide dalje ako pobijedi sloveniju....na kraju se moze ispostaviti da ona nasa grupa i nije bila tako slaba kako je izgledala tj da ce sve tri prvoplasirane iz nje ici u 1/4 finale :)
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Imali šanse da rusi preokrenu?
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jaca klupa u Francuza nego Rusi :)
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ode kladionica...