Zategnuti maticu nakon sto je olabavis da skratis/produzis nogu, bit ce ti sve jasno kad pogledas dole.
Kupio sam ga. Svuda je preko 550 obicno oko 700. I izleti na ananasu 419 plus promo kod 30km. Evo zaprimili su pa cemo vidjeti hoce li poslati. Sent from my SM-S931B using Tapatalk
Nesto ne vidim veliku smisao ovog aparata ako nemas neku gluten free, lactose free i slicnu prepreku. Jedino sto ti biras sastojke. Doduse, mi u Tuzli smo spaseni sa vrhunskim Papijevim gelatom pa mozda nemamo pravo glasa
Samo cekanje i redu na papijev sladoled opravdava imanje ovog uredjaja. Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Cuj samo sastojci. Pa radi toga sam ga i kupio zato sto hocu da znam sta jedem. Inače jedini sladoled sto jedem je marshalls u sarajevu i najbolji je koji sam jeo bilo gdje ovdje a i po ostalim državama sto sam bio. Ugl ima neki aparat koji kosta 6k dolara i koristili su ga po restoranima šefovi, istekao im patent i sad ninja napravio bukvalno istu stvar za 200 eura, a vjerovatno ce i ostali brendovi. Testiram kad dodje pa cemo vidjeti. Sent from my SM-S931B using Tapatalk
I Papi koristi mješavinu (prah), s tim da on dodaje komadiće orea, čokolade i slično. Ako se dobro sjećam od ovog što mu je nabavljao, oko 45km/kg je bila cijena.
Mora se od necega i umrijeti. Inace su ovi sladoledi u velikim kutijama bas slabi, cak i mnogo skuplji od ovog, ali ovaj mi sjeda. Prije mozda godinu-dvije su ovdje uveli Ledo, pored jos doslovce 50 marki ali cini se da nece opstati, smanjili su mu prostor u frizideru na doslovce sirinu jedne kutije. A bolji je od ovog razvikanog Eskimo Cremissimo-a deset puta, njega razvukli na tri metra frizidera.
Ja onu Vanilija burbon volim. Generalno nisam fan sladoleda, i na prste mogu nabrojati godišnje koliko ih pojedem, možda i jedne ruke, ali eto ako žena uzme ovaj, nekad uzmem I ja malo
Meni je top Magnum u čaši, onaj što se stisne da popucali čokolada na vrhu, samo ga teško naći u prodavnicama.
E ako onakav sladoled napravi od praha onda je madjionicar a ne majstor Jedino kod njeg mozes uzeti sladoled i da mozes poznat okus da ne gledas. I da se djetetu ne istopi po rukama 20m dalje. A to s prahom i ne ide bas...