Kućište CODEGEN 6097-CA BRIZA 450W

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Pasha, Jan 28, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ReNNo

    ReNNo Overclocker

  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ima li zainteresiranih iz Tuzle da nabavim ove memorije? :D mozda sad uzmem 4x1GB 800MHz Ballistix-a. Na prodaju bi bio kit od 2x1GB, a mozda i sve.
     
  3. igor.g

    igor.g Komšija

    sta on vidje viska e :lol:
    (Da ne otvaram novu temu).Moze li ko da preporuci dobru high end ddr2 mem na 1066mhz koja bi se mogla klokati na 1200mhz i koja bi dobro legla na asus x38 plocu u paru sa quad na 1333fsb,i da li je to dobar omjer za oc cpu ako je jedno 1066 a drugo 1333 , puna mi glava raznoraznih hardware review-ova(cpu,gpu,mem,case) i sve mi high end mem. nesto slicne sad ,neznam koja je medju top 10 u rangu1066 i jeli bolje uzimati 4x1gb ili 2x2gb
     
  4. Pasha

    Pasha Komšija

    Joj u ingelu ti puknu pdv,na to sve + dostava.Pa nesto preko racuna,cekas 3 dana minimum.
    Jbg. ne znam zasto je tesko uracunati i taj pdv!? Ima li kakav prijedlog za radnje u Sarajevu? Npr. plus,imtec :) Ne znam moze li ovaj freezer? http://www.imtec.ba/index.php?detid=000 ... 10&brstr=1 edit: isti je kao onaj gore :smt003
    Ovo napajanje Fortron 400 P 69 km
    Pa i prijedlog za neko kuciste,nisam esteticar tako da moze biti i neko ruzno samo da mi pase na onu konfu.Jeftino naravno.
    BTW kod Slavoljuba nema meme i procesora,dolaze slijedece sedmice..
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Freezer i 400W PNF su dobar izbor.

    Od jeftinijih kucista je najbolje Aplus. Glavno da uzmes neku verziju bez bocnog 250mm ventilatora.
     
  6. Pasha

    Pasha Komšija

    Evo idem sutra po napajanje.Nestalo freezera,frajer neki kupio danas zadnji :(
    Ima li neka alternetiva za ovaj freezer? Mozda ovaj COOLER ZALMAN 7700-ALCU Sck.754,939,940,775

    Edit: Zovu me sada nasli su freezer http://www.imtec.ba/index.php?detid=000 ... 10&brstr=1
     
  7. igor.g

    igor.g Komšija

    da bas hahaha :mrgreen:
    A sto da ne uzima ,jer cemo pritom hladiti komponente na ploci a pri maloj buci,ali negativna stvar svega ovoga je da ce uvlaciti prasinu ko ludo,ako ne budes kupio filter za prasinu
     
  8. Pasha

    Pasha Komšija

    Ja stvarno ne kontam.Imas li ti Igore kakav savijet za mene?Ja vise ne znam kome se obracas.
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Na slici je freezer pro, a naziv im je freezer 7. Pitanje je koji je od ta dva. Ja ne bih uzimao ako nije pro.
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    maloprije sam stevie i tebi , a sad tebi ,jer ako hoces mozes uzeti to kuciste sa 25cm ali ce ti biti prasine,pa onda moras uzimati dust filter ili pitaj stevie za alternativu kod prasine ja mislim da i on ce se slozit za upotrebu kakvih zenskih najlonki koje su super protiv prasine :mrgreen:
     
  11. Pasha

    Pasha Komšija

    Pro je.Frajer mi je rekao da je pro.Samo sto nije kao onaj iz ingela.
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  13. Pasha

    Pasha Komšija

  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ma vidio sam ja sliku na siteu. Htio sam reci, kad budes isao kupiti, provjeri sta kupujes.
     
  15. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Eto ja ti iz prve preporucujem ballistixe na 667MHz koji idu i na 1200Mhz...samo ako imaš koga da ti donese iz HR.
    Ako kontas ne overklokirat onda i neki kingmax value moduli na 1066MHz bit ce dovoljni.
    I bolje je imati 2x2GB nego 4x1GB....dolazi do raznih ne kompatibilnosti sa plocama, padova npona i sama stabilnost i OC su manji.
     
  16. Pasha

    Pasha Komšija

    Ma prasine ce vazda biti.Ne mozes od nje pobijeci.Nego kuciste ljudi ajmo :)
    Prije nego napravim neku glupost.Do 70 marki..Ili tu negdje..Znaci sistem imas tu i tu pasha :D
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    kako to da mogu sa 667 na 1200,ja znam da ako naguras 200-300mhz na high end mem ti si kralj.
    Znaci ide 2x2gb i moram procitat jos kakav review o balistix nemoguce da se tako oc-aju a ako jeste slucaj uzimam,moram pitati samo za narudjbu mozda bi mogli u ingelu mi naruciti posto sam dobar tam poprilicno ,kad sam ih pitao za asus maximus formula i corsair dominator(koji je los a i skup) rekli mi i cijene i kad bi moglo doc ,uglavnom imaju sve sto ti dusi drago :mrgreen:
     
  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    To se zove wow memorija.
     
  19. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Svi ballistixi i oni od 667MHZ do 1066MHz koriste iste chipove Micronove D9GMH.
    Jedina razlika je u SPD-u
     
  20. Pasha

    Pasha Komšija

    KUĆIŠTE THERMALTAKE VD2000BNS Matrix MIDI black, Firewire ??? 113 km u plusu.
    Budzet se naglo povecao :mrgreen:
     
Thread Status:
Not open for further replies.