Kupovina jeftinog 120mm ventilatora

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Amer, Dec 19, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala. Evo listam.

    EDIT: Citam random komentare ovog ventilatora i cini se ipak da je Xilence dobar izbro. Vidjet cu da uzmeme dva takva i dvije iste osmice jer sam ih ugledoa na "Top 10 quiet fans". JEdino.. da li se rasklapaju na duge staze.
     
  2. sumeir

    sumeir Komšija

    Dobri su Xilence, ja ih imam na kužištu 12ku i 8cu, više od dvije godine i koliko sam upratio još nisu "prolupali."
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ma eto vala 2 komada ovih xilence 16KM taman da ti budu godinu dana isplate se.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma nisam ni znao, kostaju skoro kao i ovi gigatech. Ingel nema osimice pa njih nadjem nedge drugo ali svakakao onda ne treba da listam vise.

    Hvala na preporukama.
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    samo da znaš čitaju se gzajlens xD
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    To da se ne provalim kada budem trazio.. hehe. Google (mislim) kaze "gzilens".

    EDIT: Vidim na video govore eksajlens.. ja cu vikati red wing.. hehe...
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakvi su Spire ventilatori ? Uzimao bih najvise dvije dvanaeske i jednu osmucu a to izadje oko 22KM a mala cifra da dajem desetak km postarine pa gledma sta ima u Ze.

    Nasao sam Imtecu Spire i Asus ventilatore pa kontam mozda i to da uzmeme.
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    nemoj spire smeće najjeftinije.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma kosta isto kao i Xilence pa kontam valjal sta. Izgleda da mi jedino ostaje da narucim.
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne mora bit da je Spire los, naprotiv. Imam jedan njihov 140mm ventilator i odlican je.