Kupovina slušalica

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by metallac, Dec 11, 2010.

  1. metallac

    metallac Aktivista

    Koje su najbolje slušalice za 50-60 KM... Većinom bi služile za igre... Ne mora iz BiH može i ebay ako su jeftinije....Bitno je da slušalice idu preko uha i da imaju mikrofon...
     
  2. JaLa

    JaLa Komšija

    Ja sam u Njemackoj uzeo "Typhoon" slusalice, 20€ nove bile, imaju i vibraciju, moze preko USB ili baterija. Nisu nista posebno, nemaju te 7.1 surround zvukove i ostalo, ali mikrofon, vibracija, dobar zvuk, meni nista vise ne treba za online igranje.

    [​IMG]
     
  3. metallac

    metallac Aktivista

    Solidno izgledaju pa naravno da i ja ne mislim nešto extra ipak realno za te pare i ne može... Do sada sam imao microsoft lx 3000 i zadovoljan sam bio...
     
  4. JaLa

    JaLa Komšija

    Microsoft sigurno jest bolji od ovog Typhoon-a, ali eto, ja sam i sa ovim prezadovoljan, jer koristim samo za skype i igre.

    Neki dan drug kupio one Roccat Kave 5.1 ili 7.1 ne znam ni ja, dao preko 150 KM... Ma Bgm, nije malo tolike pare za slusalice dati :)

    Ako te interesuju ove kao kod mene, baci oko na njemacki eBay ili amazon, trebalo bi da ima.
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    i meni bi trebala preporuka za jeftine, a kvalitetne slusalice, planira mi sestra uzeti, jer joj ne dam ove Sony MDR-V5 profi slusalice :D
    a ona kao i sva njena raja gleda ove sminka skullcandy slusalice, a meni se cini previse smensi da bi bilo dobro.
    znaci one standardne slusalice, ne one in-ear. mikrofon isto nije potreban.
     
  6. metallac

    metallac Aktivista

    U ponedeljak ću u potragu po gradu da vidim šta ima... Mogu samo zamisliti 3-4 modela canyon i tako te marke...
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Još malo pa će i vibrator imat vibraciju. :)
     
  8. metallac

    metallac Aktivista

    Ma to oko vibracije je stvarno bezveze
     
  9. _amar

    _amar Aktivista

    Ta vibracija je nesto najgluplje sto se moze staviti u dzojstike i slusalice, ustvari zasto ona sluzi? Da te isprepada kad igras strasnih igrica?
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    U trkama nije losa uopste, neke igre je jako dobro koriste ali u slusalicama... :lol:
     
  11. JaLa

    JaLa Komšija

    Kod mene je inace ugasena, ali kad igram BFa upalim i kad padne bomba blizu mene il nesto explodira, onda je extra osjecaj :)
    I kad se muzika slusa, osjecaj bassa je mnogo ljepsi.
     
  12. edgsi

    edgsi Aktivista

    Evo na PIK-u momak prodaje Razer Barracuda za 65KM. Kaze samo 4 dana koristene pa ako imas nekog u Rajvosu da ga potrazi i provjeri sluse nije los deal jer vidim da su nove na Razer-ovoj stranici 129,99$.
    Vidi ovdje:
    http://www.pik.ba/artikal/787691/slusal ... barracude/
     
  13. metallac

    metallac Aktivista

    Obišao danas grad tuga i žalost od ponude... Našao sam neke philips za 40 KM ali ne valjaju ne idu preko uha... Ostalo ili najgore canyon ili neke top od 150-180 KM....

    A ove Razer ne znam brale mnogo mi to sumnjivo ne vjerujem da je tu sve čisto, a nemam nikoga u Sarajevu da to detaljno pregleda...
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    i ja bih trebao uzeti nekakve solidne slusalice, 60-70KM. Trenutno imam neke canyon... :D zar je moguce, da se kod nas nish normalno ne moze naci? :(

    jesu li to ove microsoft lx 3000 o kojima pricate?
    http://www.plus.ba/proizvodi/opis/?id_pro=1784
     
  15. edgsi

    edgsi Aktivista

    Da, najbolje bi bilo da ti to neko isproba na licu mjesta jer cijena je predobra :shock: Znam samo da ih prodaje neki osnovac jer je prodavao i novu Razer podlogu za 15KM pa ga je moj kolega zvao...

    Razmisljam da posaljem nekog od mojih tamo da to ispita...
     
  16. JaLa

    JaLa Komšija

    Ma vidis da je prodavac nedavno registrovan, nije verifikovao email niti br. telefona, i jos ko fol ne zna kako se salje poduzecem.

    Mislim da je suplja ovo, ali eto ako neko ode ili cak kupi neka javi :D
     
  17. metallac

    metallac Aktivista

    Otiđite sa palicom za svaki slučaj... Uglavnom mislim da sam napravio najbolju kombinaciju... Jaran dolazi iz Zagreba za 9-10 dana i uzeće mi ove slušalice http://www.links.hr/index.php?option=ar ... 00.506.175 Mislim da za ove pare nema boljih i da su dobar izbor...
     
  18. JaLa

    JaLa Komšija

    Sminka su bas, isto Razer-ove...

    Sad sam gledao na ebay-ima, i tamo ne bi nista jeftinije prosao, ista cijena... dobar deal :)
     
  19. metallac

    metallac Aktivista

    Lijepo izgledaju ali meni nije to bitno toliko.... Najbitnija stvar što sam čitao na netu da su slušalice nevjerovatno udobne...
     
  20. edgsi

    edgsi Aktivista

    Dobre ocjene imaju ove Plantronics sluse ali ti nisu bas za gaming. Stereo zvuk nije bas neka sreca za precizniju orjentaciju...