Kupovina slušalica

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by metallac, Dec 11, 2010.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja koristim studijske, Yamaha

    Odlicne :) Ko zna o slusalicama, znat ce :)

    [​IMG]
     
  2. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Moze mi neko objasniti kako da uklonim sum koji se javlja u slusalicama, slusalice su philips.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Gdje su ti prikljucene slusalice, sa prednje strane na kucistu ili iza u zvucnu karticu? Meni se javlja kada su upikane naprijed u kuciste, za nazad u zvucnu mi kratko kablo.
     
  4. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Ukljucene su nazad u zvucnu karticu, u pravi dzek.
     
  5. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Vjerovatno je elektromagnetna interferencija od nekih obližnjih komponenti. Provjeri za to.
    Kad smo već kod toga, ovo su moje sluše D2000: (a baš sam se dvoumio između ovih slušalica, tj. Denon D2000 lijevo i Ultrasone Pro 900 desno)
    [​IMG]
     
  6. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Nice nice, ja sam svoje kupio u Turskoj za nesto manje od 80 maraka, a problem sam rijesio jednostavno - ukljucio sam ih u front speaker tako da je dovoljna duzina kabla.
     
  7. efo

    efo Komšija

    Trebaju mi sluske (headset sa mic-om) do 30tak km, znaci jeftine :D pa mozel mi iko neke preporuciti, da se mogu nabaviti u Sarajevu... Pozeljno s iole kvalitetnim bass-om :D
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Genius ti je jedini u tom price range-u, HP su ti oko 50km
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  10. efo

    efo Komšija

    ok, a reci mi jel ima genelec radnju u Sarajevu, jer cini mi se da je pc plus koji je radio sa njima napustio onu lokaciju iza grasa?
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma