kupujem ati radeon 9600xt

Discussion in 'Računari i komponente' started by Neso, Mar 14, 2006.

  1. Neso

    Neso Komšija

    ej chomo imas li jos onu 9600 xt i za koliko para bi je prodao??Treba mom jaranu :D HITNO :twisted:
     
  2. OmChO

    OmChO Aktivista

    evo buvaz....reko sam kakva je situacija...na njoj je zalman i sa zalmanom bi cijena sigurno bila preko 160 km.......bez zalmana...dakle bez hladnjaka ispod 140 km a mozes da stavis onaj njen hladnjak pasivni onda je oko 140 km.....takva je situacija...
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    e j..... ga on nije spreman dati preko 80 km za grafulju.Ona sto si imao 5600 fx xt bi mu bila extra.
     
  4. OmChO

    OmChO Aktivista

    otisla ta
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Koliko je sam taj zalman.

    Jel VF700 cu?
     
  6. OmChO

    OmChO Aktivista

    da jeste
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    koliko para omcho? i jel tih :D
     
  8. Blackmore

    Blackmore Aktivista

    Ja sam VF700 Cu u Svedskoj platio 20 evra. Kod nas ne znam ni gdje bi se mogao nabaviti (trebalo bi narucivati). Ne bi trebao da bude puno skuplji.
    Nije bucan, vecu buku pravi CPU kuler. U normal modu (12V, 2650rpm) stvara buku od 25,5dB +-10%, a u Sielent modu (5V, 1350rpm) bruji 18,5dB +-10%. Meni buka ne smeta. Ugasim kompjuter kada idem na spavanje :) .
     
  9. OmChO

    OmChO Aktivista

    ne prodajem cooler samo grafu i cooler ili samo grafu
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ima i kod nas zalmana kupiti na par mjesta. Inace Formel je zastupnik zalmana za BiH. Kod njih je VF700Cu 53KM sa pdv-om.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    ima li kakav jeftiniji za grafulju samo da je tishi :) ne mora biti zalman :) samo da ne zuji!
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Zalman VGA Card Cooler ZM80C-HP 47,97sa PDV-om
    VF-700Al-Cu 44KM sa PDV-om
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma sad sam uzeo Zalmana CNPS7000 AlCu LED :D ali mi zuji onaj od graficke ko lud sad jebo se on :) moram i to mijenjati... najradije bi ga ugasio skroz :) ali me hastra da se sta ne zapali :D
     
  14. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Ja sam uzeo Zalmana VF 700 Cu u plusu cjena je bila oko 50km neznam tacno i pravo sam zadovoljan sa njim
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    omcho ako taj valja da se dogovorimo :)
     
  16. Neso

    Neso Komšija

    Ima li iko da prodaje neku grafulju do 140 km malo jacu.Jaran mi ima Geforce 2 mx400 pa mu sve stopa.Barem neka fx malo jaca ili nesto takvo.
     
  17. OmChO

    OmChO Aktivista

    moj zalman je udure tih ko velki ali ga ne prodajem jedino zajedno sa 9600xt ali onda bi cijena skocila...
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    ako hoces da se dogovorimo samo za njega :) javi :)
     
  19. OmChO

    OmChO Aktivista

    hmmm...vidicemo
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    haj dok imam love :)