KUPUJEM GARANTURU ZA PLAFON

Discussion in 'Računari i komponente' started by alen, May 6, 2005.

  1. alen

    alen Novi član

    E raja ovako treba mi stol za kompljuter koji se možže zalijepiti za plafon ili nekako ga prićvrstiti, i stolica koja može da visi u zraku, i jednu policu takođe za CD-ove i ostale pizdarije!

    Imam rodicu koja ima dijete od godine i 6 mjeseci i ta kad kod mene uđe sve mora da ćaćka ugasi mi komp na dugme lupa po tastaturi ja neznam ja ču izludit zato je najbolje sve dignut blizu plafona ili na pklafon da ne more dobvaviti mater gleda seriju a ja moram radit nemogu ja pravit web stranicu i vamo pazit da mi ona ne ujebe cd-ove ili da mi ne klikne da se komp ugasi ili da ćaćka liniju.......

    Eto raja pomagajte
     
  2. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Racuna li se moralna podrska?[​IMG]
     
  3. GV

    GV Komšija

    Zaključaj sobu!
     
  4. jeretik

    jeretik Komšija

    Covjek je cudo. Nevjerovatan spoj duhovnih i bioloskih karakteristika koje se ispreplicu kroz metafizicke vrijednosti psiho-fizioloske moralne stvarnosti, djelomicno nametnute od strane vecine, a djelomicno nasljedjene i naucene, cija je prava svrha potpuno nepoznata, uprkos necenzurisanom kvazi-filozofiranju (jer na kraju krajeva, kraj je kraj nas, samo mi stojimo u kraju ne videci okrajak kraja) kojem svi tezimo uprkos plitkoci ciljeva i pogleda na svijet pojedinih patoloskih slucajeva, koji bi da upravljaju nasim nacinom razmisljanja (a u neku ruku i samom egzistencijom) kroz svoju prizemnu ambicioznost i zelju za dokazivanjem u trulom svijetu ispranih mozgova.

    Ah da... tvoj problem. Preseli se u Matrix.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kod djeteta izazovi uslovljeni strah od kompjutera. tako nekoliko puta i nikad se nece vise pribliziti ni jednom kompjuteru a ne samo tvom. slusaj buduceg psihologa. ako bude potrebno dodatno objasnjenje javi. a ako ne to, onda zakljucaj sobu.
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Hoax :arrow:
     
  7. monK

    monK Komšija

    heh, još će biti i da se znamo!!!
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    hehehe
    Borer
     
  9. monK

    monK Komšija

    ma ne zna borer toliko o računarima...
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    who is Borer? :|
     
  11. monK

    monK Komšija

    Future psiholog...nesto slicno tebi...ako si na Filo-Fucku...
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Aha. Pa jesam na Filozofskom. Mozda ga i znam.
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Nosorogo, koji to vise nije ti je sprat iznad, vec dugo vremena...
     
  14. Spider

    Spider Aktivista

  15. ming

    ming Veteran foruma

    Ljudi ovo iznad nije moj post :|
     
  16. kenci

    kenci Aktivista

    preko noge i po guzici
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I to stapom ili sipkom. Joooj Kanter Strajk - fuuuj. :mrgreen: :?
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Dumbass
     
  19. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Hej obrati se "Standardu" za namjestaj... imali su onu reklamu "mala soba 3x3 a sta u nju staviti, nista lakse nista bolje..." vidio sam da stavljaju namjestaj na plafon.

    Inace imam sina od 1,5 god. znam kako ti je... saosjecam se sa tobom :|