Kupujem laptop

Discussion in 'Računari i komponente' started by zippoo, Nov 6, 2019.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  2. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Nemas sta dalje gledati, super cijena za specs, jedino sto je prenosivost istrpila jer je malo deblji, ima ogromnu bateriju pa samim tim i ispupcenje, ali bez obzira, tesko je naci bolji deal.
     
    Last edited: Nov 17, 2019
  3. Esh

    Esh HWB

    U ovim situacijama je veoma preporucljivo da sam odes i izaberes laptop koji je bolje ocuvan.
     
  4. Kralj Tvrtko I.

    Kralj Tvrtko I. Novi član

    Pa ništa posebno, za "u kuči", malo grafike (Corel) internet, mailovi...
    Bilo bi dobro da je 17" ali i 15" je OK.
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pazari ja danas ovaj lifebook s904
    laptop je bukvalno nov,bez i jedne jedine parnice ili ostecenja,touchscreen...nisam do sada duze koristio ,ali na prvu mi se pravo svidja,touch je kao na mobitelu,reaguje ekstra
    full HD display,igzo ekran sa ekstra jakim osvjetljenjem,preko 300 cd/m2
    intel i5 4300u procesor,ssd,baterija pise 10 sati,ali neka je i pola od toga,ekstra
    stvarno sam ubo primjerak...
    jedini nedostatak je sto je display glosy,pa je na vani odbljesak jak i skoto je neupotrebljiv,ovo nisam testirao ali sam vidio na netu,mada ce kod mene vecinom biti unutra

    sto se tice prodavaca,to je firma "euro company" Odžak...bio sam u sredistu firme,covjek ima ogromno skladiste,tacnije vise skladista sa svim mogucim IT komponentama,laptopi,brand racunari,monitori,periferija...takodjer tu ima i servis i testnu labaratoriju,gdje se svaka komponenta testira na ispravnost...monitori,desktop racunari,laptopi...bas sam se iznenadio kada sam vidio kako covjek ozbiljno sve radi

    na olxu mu je profil https://brdarcomputers.olx.ba/ ,kaze gazda da je on to otvorio,da se malo zeza na olxu i da prodaje na malo,iako mu je primarni posao prodaja i servis firmama na veliko
    ima sigurno 10ak zaposlenih u firmi,sto sam ih vidio u kancelarijama i skladistima
    evo i par slika laptopa

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
    edgsi, EL NINO CFC, Esh and 2 others like this.
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    EL NINO CFC likes this.
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma ne smeta to meni,znam napamet gdje je koja tipka,to mi nikada nije smetalo
    svidja mi se tastatura na ovom laptopu,ima veliki enter,veliku tipku back i ima fin feedback,malo tvrdji ali nije pretvrdo