kupujem PS2 (koliko je to para)

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jan 5, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Neo Bahamut Zero, posto nemam iskustva.. znaci sve cita sa diksa, stavim igre na njega itd? ..i koje je povezivanje sa kompom.. mislim kada trebam snimiti koju igru na HDD jeli samo preko USB kabla ili taj netwokr adapter.. hebiga nemoj mi zamjeriti nisam s PS-om bas upucen
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Treba ti samo hdloader aplikacija na cd-u, a same igre se ucitavaju s diska. Kad hoces da prebacis igre sa dvd-a na disk, spojis ga na komp i preko winhiip aplikacije saljes sta hoces. Moze i preko mreze, al je nezgrapno...
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    hvala ti jos jednom.. to mi zvuci naj prihvatljivije, nema zayebancija sa laserom i citanja losih diskova... znam inace za HDD nisam tolika plavusa.. ima mi ga prijatelj i on valjda samo pici neke filmove s njega, ali nikada se nisam rapitivao kako to ide sa igrama posto on pici samo originale, nema chipa pa tako nikada nije imao potrebe za igre na HDD

    znaci samo tu aplikacija na racunarau da imam i preko nje zapisujem na HDD
    samo nisi mi odgovorio, cime se poveziuje ..jeli USB ili ..

    znaci da li mogu taj HDD povezati na komp, prijaviti ga kao remuvable hrdwate, snimiti igre preko te aplikacije i gotovo.. ?
     
  4. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Spojis ga na IDE kabl
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ide kabl, a ako ti frend fura originale onda nema teoretske sanse da pusta filmove sa diska. mozda ima xbox?
    de malo pazi, cuj "remuvable hrdwate". :roll:
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    NAILS najludi si na ovom forumu :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    za ovo "u" :oops:

    a "t" je greskom stisnuto umjesto "r" ne editujem postove.. ;)

    a i tebi je ovo "najludi" kriticno :)
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    otvori pravopis, pise se skupa ;)

    EDIT: nikad nisi cuo da neko kaze da si najluđi?
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    ma ne ba to.. "najludi" nikad cuo :roll: ...da ti tu nesto ne fali
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Back na temu. S obzirom da ovdje nitko nista ne kupuje, ovo ide u konzole.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Dog_Father, ajde Ok.. kako god
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dakle lijepo kupiš si nov PS2 i nemaš problema. Nov će te sigurno služit dok sve ne odigraš na njemu šta ti se svidi, a polovan je veliki rizik, naravno jedino ako ne kupiš očuvan.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Haker, ma sve je to drug Ok ..sve to stoji ali ko ce davati pare za nov + chip.. to mi malo i nije bas povoljno

    nisam ljubitelj PS-a nikako osim naravno sto svaki dan odigram fudbala tako da mi nije bas neki prioritet kupovati nov. da je tako vec bi ga odavno imao.. s druge strane jeste rizik polovno ali brate za 230-240 KM se moze uzeti u ekstra stanju sto i nisu neke velike pare

    i ja sam u dilemi ali stvarno mi se ne daju pare za nov
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    100KM neki izdrndani "debeljko" plus cca 150KM HDD i net. adapter - ne moze bolje.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    ma hajde vidjet cu sta nadjem i sta iskombinujem povoljnije.. ali svakako da cu uzimati i taj HDD
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nemoj se zaletiti jer ne radi na slim konzolama. one imaju ugradjen 10/100 adapter...
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    a nema za slim konzole ??? ..neko mi jucer rece da ima za slim konzole.. znaci laze..
    onda ili "debeli" i HDD ili slim ali dobar laser.. hmmm.. eno sad
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    samo je prva verzija slima (ona koja jos nije imala unificiran EE i GS procesor, a to je teze naci nego "debelog") kompatibilna sa hdd-om, s tim da moras nabavljati posebno kuciste i lemiti kablove na maticnu plocu. zajebano i nepreporucljivo. debeljko je provjeren...
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    ma nista ...sabrat cu koliko bi me izasao neki krs plus HDD i koliko bi me izasao slim ali u dobrom stanju pa onda sta bude ok.. ja vise naginjem na slim jer mi se debeli ne uzima ali opet b stvarno volio imati HDD.. pa vidjet cu u glavnom javim cime sam se ponovio mada sam razocaran za slim i HDD.. ne kontam kako nema za njega
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    kolika je realna cjena na domacem trzistu za nov ps2?350KM,jel to skupo?