Kupujem PS2 Tuzla

Discussion in 'Računari i komponente' started by TopniK, Feb 3, 2007.

  1. TopniK

    TopniK Komšija

    U obzir dolazi samo ona tanka crna-slim verzija.

    Nebitno je da li ima jedan ili dva džojstika i memory card. Naravno zainteresovan sam za sve ali nije uvjet da sve imate.

    Svakako da je očuvan i da dobro čita sve DVD-ove.

    Ponude ovdje, PP ili na mob. 061/857-409.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    moj savjet - trazi V10 model i net. adapter.
     
  3. TopniK

    TopniK Komšija

    Iskreno, ne razumijem se baš u PS2. Znam provjeriti je li dobar tj. da li dobro čita medije i da li mu je šešir razdrman a ostalo slabo.

    V10 ima koje prednosti?
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    V10 je onaj dobri stari debeli. Bili su znazno kvalitetniji od novih slim verzija, koje su se znale i opako grijat...
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ono najbitnije ima DEV9 konektor i HDD bay pa mozes uz pomoc net. adaptera ukaciti do 200GB ATA disk i igrati igre sa neuporedivo vecom brzinom ucitavanja, a laser se nikako ne koristi.
    I da - svi modeli do V11 su se pravili u Japanu, dok su ove ostale 3 slim verzije made in China. :mrgreen:
     
  6. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Vrlo korisne informacije. Hvala Bahamut !
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    By FoxConn
     
  8. TopniK

    TopniK Komšija

    Ok. Hvala na uputama. To je znači onaj debeli sivonja.

    Imam ponudu upravo taj sivonja, jedan nov džojstik i jedan polovan za 240 KM.

    Šta mislite vrijedi li to ili da čekam drugu ponudu.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako ima mem. kartica, isplati se. I obavezno da je barem MarsIII ili V modchip (iako su i oni sranje al kod nas nema boljih). I na sve to je haman obavezna kupovina Scart RGB kabla jer je slika sa obicnim kompozitnim blago receno uzasna...
     
  10. TopniK

    TopniK Komšija

    Nema memorijske kartice i jedan je džojstik kako on kaže nov a drugi je ispravan ali istrošen.

    Imam taj kabal.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pa sacekaj malo, pa ako ne bude bolje ponude onda pazari to. nije losa cijena ni ovako...
     
  12. TopniK

    TopniK Komšija

    Znate li koga iz Sarajeva da prodaje polovan PS2. Ne bi mi bilo frka ni doći tamo.

    Eto, ako neko ima koga neka javi...
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    superoglasi.ba
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Sto se tice tog spajanja HDD-a na PS2, kako igru snimit na njega, preko kompa, il? I kako je pokrece PS2, automatski, ili?
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Koliko sam ja skontao ne idu bas sve igre sa HDD loadanjem, jel Baha?
     
  16. TopniK

    TopniK Komšija

    I mene to interesuje. Još jedna stvar. Kada sam pomenuo prijatelju taj Net adapter on kaže da se to teško može kod nas naći.

    Pa interesuje me ima li se to kupiti gdje kod nas i koliko otprilike košta.
     
  17. TopniK

    TopniK Komšija

    Ili je do mene ili šta već ali oni tamo oglasi mi ne znače ništa jer ne možeš pristupiti kontakt informacijama ako nisi pretplatnik oglasnika tj. stranice.
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Market.ba, kupi oglase 1,5km joj ciganije.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  20. Raptor

    Raptor Aktivista

    Pa to su klasicni stampani oglasi koji zaradjuju hljeb listovima, pa ne vidim razlog da bespolatno pruzaju te informacije :wink: