KUPUJEM ps2

Discussion in 'Računari i komponente' started by OmChO, Oct 14, 2005.

  1. OmChO

    OmChO Aktivista

    eto kupujem ps2 maximalna cijena 270km ne moras mi nis dat samo play sa cipovima naravno da je ispravan
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  3. OmChO

    OmChO Aktivista

    hmmmm hvala
     
  4. Guest

    Guest Guest

    imas u asterixu nov PS2 sa cipovima dzojstik 350 KM a imas 380 KM dobijes + 30 IGRI kojih hoces.
    neznam dal ce ti ovo pomoc posto si reko da je maksimalno 270km
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    i vjerovatno prodaju slim PS2 koji je smeche btw.
     
  6. Guest

    Guest Guest

    nwznam sta prodaju ne razumijem se u to :?:
    a sta je slim PS2 :?:
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    koja je konkretna razlika izmedju njih, sem sto je ovaj tanji? jel' i slabiji? ili su im performanse iste? sto je jeftiniji?
     
  9. Guest

    Guest Guest

    jebiga ja cuo da su bolji ovi manji kaze imaju bolji laser i WINING ELEVEN 9 nece trzat kad je pred golom puno igraca
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    najveca razlika je ta sto se u slim ps2 koristi naprednija 0.9 mikronska tehnologija, sto je omogucilo spajanje EE i GS procesora na jedan chip kao i manje zagrijavanje/potrosnju struje. zatim po defaultu je ugradjen network adaptor, nema expansion baya, nekompatibilnost sa starim multitapovima, flip top poklopac za dvd drive, eksterni adapter i sl. tweakovi. performanse nisu slabije - kolicina rama i edrama je ista, EE radi na standardnih 295Mhz, a i takt GS-a je nepromijenjen - 148Mhz. a i brzina PSone SGI R3000 chipa je takodjer ista, mada nisam siguran jesu li obnovili drivere za PSone zbog manjih nekompatibilnosti. dakle, Predator - lose si cuo, odn. lazu te ako to pricaju.
    a slim konzole su generalno nekvalitetnije od starih "debelih" serija i vise se kvare. stare su se vecinom proizvodile u Japanu dok je slim "made in China" sto dosta govori. SCPH-50004 Silver jos uvijek predstavlja najbolji model.
     
  11. Guest

    Guest Guest

    niko mi nije reko vec sam to bas procito u nekim novinama () ono kad je tek izaso i pise da je napredniji od starih "debilih" konzla i bas su za primijer uzeli WE (u to vrijeme 8 ) ono gad dodjes pred gol pa se slika uspori i pise kako sad nece bit tih problema i da bolje cita CD-ove od starih itd......


    Ipak kazem da se ne razumijem u to vec samo kazem sto sam cito a istina je ovo za WINING ELEVEN sam sam se uvjerio...


    jebiga ne govore novine uvijek istinu al et :?
     
  12. OmChO

    OmChO Aktivista

    iron vidim da ti deres ovo pa mi reci sta mi ti preporucujes....uzmi u obzir da mi nije vazna kvaliteta i da uzimam ps2 radi novog mortal kombata i soker majke jebi ga hocu da se malo zajebajem...sto se tice slima(to je ovaj tanji jel)ima ga moj jaran kae da radi fino....
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ako mozes nadji nov ili polovan (ali da valja laser, isprobaj svakako) model SCPH-50004 odnosno V10. ne proizvode se vise, ali svakako ga uzmi ako naletis. ako bas ne bude, onda uzmi slim (tank ps2) V12 odn. model 70004. ako ti je svejedno, a neces igrati puno preko dana onda ce ti slim ps2 biti ok. i obavezno koristi kvalitetne dvd medije (verbatim, tdk, sony) da produzis zivot svom laseru. ovo posebno vazi za igre koje ces non-stop igrati.
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    kad smo kod MK-a

    zna li ko hoce li izlaziti na kompu neka verzija?

    koliko ja znam 4 je zadnja? to mi je jedna od najdrazih igrica, jedna od prvih :D
     
  15. ming

    ming Veteran foruma


    Evo ga jos jedan Iron. Ne bolan igrice vec igretine.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ufff srce me zaboli. :| nemoj vise Kleru. :wink: ne. za pc i windows platformu nema nista od mortal kombata nazalost. mozda midway napravi kakav port ali cisto sumnjam. zadnji dobar mk na kompu je mk trilogy, koji je pored deceptiona najbolji mk imho.
     
  17. OmChO

    OmChO Aktivista

    Ma ja necu ja puno toga pucat samo MK i soker ionako nemam vremena...elem nejse..iron to za kvalitetne medije nije problem i kad smo kod medija i ps2........da li nero przi dvdije za dvicu ili moram nabavit neki drugi przac ili postoji tu neka caka
     
  18. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    hehe,za igre na dvd-u će ti trebati dvd pržač,a imaš i neke igre na cd-ovima običnim(sve s eprži jednako kao kod običnih igara za pc)
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja jedino nisam uspio prekucati triology :(

    a MK4 mi je je ono default instalacija :D svaki put kad formatiram komp :D

    ide win, office, MK, pa onda ostalo :D
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    omcho - igre za ps2 koje su na dvd-u snimas naravno sa dvd writerom i programom dvd decrypter. a cd-based igre snimas sa nerom ili clone cd-om. izbjegavaj dvd ripove na cd medijima.