Kupujem volan Logitech G27

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by zlays, Dec 27, 2011.

  1. zlays

    zlays Novi član

    Dakle kupio bih navedeni volan živim u Bosanskoj Krupi...ako ima ko ili zna negdje gdje se može kupiti biću zahvalan na svakoj informaciji :)
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    pik.ba?
     
  3. zlays

    zlays Novi član

    tražio nema niti jednog više btw ima jedan za 700 kermi :(
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa trazi g25, gotovo da su isti.
     
  5. Juka

    Juka Komšija

    Pa to mu je cijena 20 gore dole, ali toliko je i da ga s'vana narucis izace te ako ne i vise kad te carina odere!
     
  6. zlays

    zlays Novi član

    ma znam mnogo novac jbt ali sta je tu je...a kazu da je g27 mnogo tisi i vise "smooth" nego g25 pa me to malo privuklo...
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa jeste tisi i to mu je jedina prednost, a sve ostalo je isto kao kod g25. Da mene pitas ta tisina ne vrijedi 300KM vise. :D
     
  8. zlays

    zlays Novi član

    da da upravu si ti nema šta...neznam jesi ti imao susreta sa G25 jesu mu kvalitetni paddle shifteri oni ispod volana kao i u G27?
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja imam g25 evo vec 3-4 godine i sve je apsolutno isto samo sto g27 ima helikoidne (kose) zupcanike sto umanjuje buku i malo tvrdji mjenjac.
     
  10. zlays

    zlays Novi član

    aha ja trenutno imam driving force GT neznam jesi imao priliku da ga probas pa me zanima nijeli g25 bučniji od njega i pod tim tvrđi mjenjač to se odnosi na H-shifter jel tako ne na paddle...
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    nisam probo, a paddle je isti. Evo ti ovaj video pa pogledaj nivo buke, ako mozes preci preko buke idi slobodno na g25 jer je osjecaj isti.

    EDIT: Ima i g27 svojih nedostataka zbog helikoidnih zupcanika. Kod nagle promjene smjera ff-a dolazi kao do klika i trzaja u volanu. Mozes to primjetiti i na ovom videu.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. zlays

    zlays Novi član

    hvala na video,stvarno je bučniji dosta G25...vidjeću nebili našao G27 povoljno...
     
  13. zlays

    zlays Novi član

    našao sam volan hvala vam svima na pomoći,pozdrav!
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    jesi li naso g27? Koliko love?
     
  15. zlays

    zlays Novi član

    da nov u jednom technomarketu 649KM 2 godine garancija...
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Zbog krize koja se prenijela jos iz 2010. godine, Logitech barem tri kvartala uopce nije uvozio "skuplje" proizvode u ovu regiju, pa je u tom periodu bilo gotovo nemoguce i kupiti ove proizvode iz G serije, posebno G27. Medjutim, vec od septembra se dostupnost popravila pa mislim da nije vise problem pronaci isti u standardnim IT shopovima.
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Licno ne bih uzimao G25/G27 ako bi vec imao solidni Driving Force GT.
    Ne dobijas nista puno vise ali cijena je paprena, barem kod nas, ali svako za sebe normalno.
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    samo zbog pedala vrijedi ici na g25, da ne spominjem ostalo.
     
  19. zlays

    zlays Novi član

    da da pedale su majko mila 10000000X bolje nego DFGT a naravno i sve ostalo je dosta bolje i kvalitetnije :)