Kutak za cestitajuci trenutak/ispucavanje - cestitke

Discussion in 'Generalna diskusija' started by monK, Dec 24, 2005.

  1. Tensai

    Tensai Komšija

    Bajram Mubarek Olsun. Nek je sretno i bericetno
     
    ibran, zippoo and Qler like this.
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Bajrambarećola ko slavi :)
     
    p4ja, ibran, Tensai and 2 others like this.
  3. ibran

    ibran Aktivista

    Bjrambarećola i od mene, svima koji slave Ramazanski bajram.
     
    p4ja likes this.
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Bajram Mubarek Olsun i od mene, sve najbolje vam želim i posebno da hardver pojeftini :)
     
    ibran, Tensai and dino73n like this.
  5. AggressoR

    AggressoR Komšija

    Da cestitam Taletu rodjendan, da lanac makar izdrzi 100 000km.
    (ovaj novi)
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kako ce izdrzati toliko kad ga je kupio na Temu-u.

    Kad postane doktor neka kupi pravo auto.
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Sretan Tale rođendan :) pa da promijeniš na još bolje auto, makar i Mercedes :)
     
    ibran likes this.
  8. ibran

    ibran Aktivista

    Sretno Tale, neki te kude, a prijatelji hvale,:)
     
  9. ibran

    ibran Aktivista

    Bjrambarečola, zdravlje i sreča da Vas prate.
     
    p4ja, dino73n, Mujka and 1 other person like this.