Kvalifikacije za EP 2012: Ukrajina i Poljska

Discussion in 'Generalna diskusija' started by bhd, Sep 3, 2010.

  1. Esh

    Esh HWB

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Bas se umrtvilo bilo. Nadao sam se da ce Stilic konacno dobiti priliku da malo igra, ali nista. Zec u 30 sekundi napravio bolji potez nego Vedo za citavu utakmicu.
     
  2. becke

    becke Aktivista

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Bitna je pobjeda, nadam se da ce momci protiv Francuske pokazati da znace nesto u fudbalu danas. :D
    Francuska pred kraj utakmice na domacem terenu gubi od Bjelorusije 0-1, sto bi trebalo da znaci da imamo realne sanse da ih pobjedimo. :D
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    jao svaka čast što Safet Sušić dobro vodi reprezentaciju!
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Izgubise Francuzi, bit ce zanimljivo u utorak.
     
  5. wudu

    wudu Aktivista

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Sad treba uzeti francuze, kad su najranjiviji :)
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Bas ce sad Francuzi jos vise ce imati volje da nas pobijede :D
     
  7. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Imam osjecaj da se Francuzi jos nisu oporavili od SP-a...Katastrofalna igra naSP, ti nekakvi skandali, tuce, suspenzije,..
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    lulić teška truba. ibišević samo smeta u napadu, doduše malo je pretkraj proigrao, napravio sebi i džeki malo prostora. ostatak tima solidan ali sve je to upitno, ipak se radi o luksemburgu.
    nabrijavam frendove da odemo na koševo samo bgm čuo sam da su cijene karata paprene ali ipak francuzi su to. možete li mi reći kada je tekma tačno?
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    ma sramota brate to nema nigdje nego samo u Francuskoj

    Trebalo bi malo vise posvetiti ovoj pobjedi! Psihološki govoreći nije zdravo uzimati uspjehe zdravo za gotovo! Dakle napred Pape samo deri! Evo i jedna prigodna numera za Papeta , BIH i navijače pred historijski susret sa Francuzima:

    http://www.youtube.com/watch?v=P89PlNkk0eY

    Već vidim veličanstveno slavlje i premoćno ushićenje nakon pobjede nad Francuzima! Bit će nezaboravno!

    i da, zaboravih, dok ne promjene kompletni savez nikada nece reda napravit u francuskom fudbalu, i nikad nece u evropu...sramota brate tolika zemlja tradicija talenat bogatstvo, a reprezentacija iz godine u godinu u agoniji...stvarno nevjerovatno...mislim da ih najviše zeza korumpiran savez i nesposobno rukovodstvo koje samo gleda svoje interese, a briga ih za zemlju i reprezentaciju.... imaju tako dobre igrače da bi B reprezentacija pa i C reprezentacija Francuske još uvijek mogla biti respektabilna ekipa...to ima samo u Francuskoj....
     
  10. becke

    becke Aktivista

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Ne zna se izgleda ciji je savez gori, nas ili njihov. :D
     
  11. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Mislim da je naš, jer rijetki imaju troclano predsjednistvo :mrgreen:
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    tako je , a od našeg saveza samo su gori naši navijači heheheh :)

    p.s. becke signature ti je strava :smt023
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  14. becke

    becke Aktivista

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Njih zovu Tricolori jer imaju tri boje na zastavi.
    Nas ce da zovu Tripresidenti jer imamo tri clana predsjednistva. :D

    @Zlatan: Hvala!
     
  15. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    joj oće bit strava kad bih zvekne francuze...ima odma da promjene i blanca.....
     
  16. neko

    neko Aktivista

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    ako se sad ne plasiramo, ja vishe nikad necu gledati nasu repku..luxemburg nakav, covjek odradi smjenu na poslu i dodje igrati za reprezentaciju, franje-usranje ("oprost'e me sto psujem, ja samo pricam onako kako cujem") i nakvi bijelorusi odnekud se stvorili. il' pukovnik il' pokojnik!!
     
  17. becke

    becke Aktivista

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Bas sad imamo grupu jako pogodnu za plasman, cak i direktno.
    Prije smo se uvijek zalili kako dobijemo Spance ili koga vec pa nema sanse biti prvi, ali sad, sa ovako losom Francuskom, sto da ne. :D
    Blanc je izjavio da ce sam otici ako se ne uspije plasirati na prvenstvo.
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Ja mislim da to nije baš tako, i da ne bismo trebali potcjenjivati ovu glatku i veliku pobjedu BIH u gostima. Ovaj Luksemburg je pobjedio Švicarsku
    u prošlim kvalifikacijama za SP i to u gostima(!!!), a Švicarci znamo nikako nisu loši, interesantno da su oni jedina repka koja je tukla svjetske prvake Špance.
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Neko bi mogao reci koja je razlika izmedju Svicarske i nas? Oni su igrali na SP, mi nismo. U tom slucaju, ko ne bi volio da nas Luksemburg uzme 3-0 kod kuce.
     
  20. becke

    becke Aktivista

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Svicarska je 17. na FIFA rang listi, BiH je 57. (Francuska je 21.), iako te liste nisu uvijek odraz kvaliteta pojedinih selekcija.
    Odraz su posljednjih rezultata selekcije u bilo kojem takmicenju.
    Realno, grupa je takva da mozemo pobjediti svakog, ali mozemo i izgubiti od svakog i na domacem terenu i u gostima, uz izuzimanje Luksemburga.