Kvalifikacije za EP 2012: Ukrajina i Poljska

Discussion in 'Generalna diskusija' started by bhd, Sep 3, 2010.

  1. Hansel

    Hansel Komšija

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Raja imam molbu jednu. Sutra dolazimo na utakmicu cetvorica a imamo tri karte, posljednje koje smo ovdje u Tz uspjeli kupiti. Tako da nam fali jedna. Mi smo kupili one po 30 KM. Kako citam gore ostale su samo one od 40 KM ali nebitno, trebao bi mi neko odavde da mi ucini uslugu pa da mi nabavi kartu pa bi sutra mi dosli u Sarajevo ranije, tamo oko 17:00 po kartu gdje god kazete i iskusurali bi se.
    Eto, znacilo bi mi mnogo ako bi neko izasao u susret.

    P.S. Tuzni i oboljeli mladi navijac BiH reprezentacije (ako treba i socijale malo :)

    Unaprijed hvala.
     
  2. becke

    becke Aktivista

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Kljucno, da je htio, a nije, sto meni znaci da lik ide samo za lovom, iako ima 70 i kusur godina i milione na racunu.
    Meni se licno ne svidja da reprezentaciju vodi neko ko je tu samo radi love.

    Prica raje je isla otprilike ovako:
    Sta ce nam on, on ide po emisijama, zeza se, glupira se i uzima pare, nije ga briga za reprezentaciju itd. (bar ono sto sam ja slusao), a znala se raja smijati njegovim psovkama pred kamerama dok smo pobjedjivali.
    Savez ga doveo, savez ga otjerao.

    Na stranu sve, napravio je glupost sto nije dao igracima da se ciste od kartona na utakmici sa Estonijom, pa smo se onda izblamirali protiv Spanije jer ljudi nisu igrali na 100% radi kartona i sve je zakljuceno neigranjem nekih igraca u uzvratu protiv Portugala.
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Jao becke druže ti to stvarno suptilno analiziraš, svaka čast! , ozbiljno, ne zezam se, meni su ti detalji promakli..ali mislim da nije loše da selektor ide po emisijama i malo se zeza, to je baš cool i opušteno, kao nadrealisti i tako to...mislim da je na taj način pridobijao ljude, stvarao dobar publicitet i lobirao na pozitivan način....
     
  4. becke

    becke Aktivista

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Nije ni meni to lose, ali on je to radio do te mjere da sam svaki treci dan na nekom programu mogao gledati neko njegovo gostovanje u emisiji koja nema veze sa fudbalom. :D
    Sve je to super, nasmije se svijet i to je OK, ali nije mu to posao (mozda i jeste, jer je doveden samo da skrene paznju svijeta sa idiota koji rade u dragom nam savezu).

    I bolje da se vratimo na temu, to je bilo davno, a od gledanja u proslost nemamo nista. :D
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    ovo nije provjereno, najnoviji info kaže kako je navodno bilo i ovih po 20 i 30KM u opticaju.
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)


    hehe svidja mi se ovo razmisljanje u zagradi :lol: ...nije li zgodno biti širokih vidika? :mrgreen: i fleksibilan u pogledu toga šta je tema i šta se čega tiče?..hehehe :smt003 ..široki 3d pogled i cijela istina uvijek je istinitija od uske i jednodimenzionalne analize..makar to bilo po cijenu da se pokatkad odluta od teme...a u životu je sve toliko isprepleteno da teško da postoje 2 stvari koje su toliko nepovezane da će se previše odlutati.......a Bože sačuvaj zašto je je to toliki grijeh malo skrenuti sa teme? :smt002 hehehe....pomirisati ruže usput... malo se opustiti i olabavit, našaliti? nije dobro biti preozbiljan, utegnut i mjerkati kuda svaka misao ide...ponekad je dobro pustiti mislima i kreativnom geniju unutar svakoga od nas na volju...nije li upravo to recept, ili makar dio recepta za uspjeh i u fudbalu? :idea:

    Dakle hajmo Safete!!! hajmo BIH sutra da bude dobra utakmica, puna iskre, vica i zalaganje naših, pa makar i izgubili jer ruku na srce rezultat je počesto rezultat sreće... :smt026
     
  7. Hansel

    Hansel Komšija

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Pa de mi recite sta mislite hoce li biti sutra mogucnosti kupovine karti bilo gdje u Sa? Jer rizik je ovom prijatelju ici i nadati se da ce tamo naci. Daje kako biti siguran.
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Bit ce po nekim velikim cjenama... al malo strpljenja, ipak je kosevo, bit ce hladno, tako da je za ocekivat karte, max 10ak vishe od cjene koja je inace... :)
     
  9. Hansel

    Hansel Komšija

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Ma hajde 40-50 je podnosljivo. Znaci smijem se uputiti sa takvim razmisljanjem?
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    pa ne možeti niko garantovati. kad sam god otišao na blef nisam nikad izvisio.
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Evo malo atmosfere, te kako je bilo u Luxemburgu :D




    :lol:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    pa krenite jbg nećete umrijeti ako se i zeznete :smt006
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Da, ali ce covjek izvisit jer ce potrosit 4 sata u putu tamo-vamo da bi gledao utakmicu u nekom kaficu, dok su mu najbolji jarani na tekmi. To je rizik kojim mnogim ne vrijedi uzimati - Zlaja ne zajebaji... Usput, ide mi na zivce ta prica ono "sreca, samo se zalimo, ako nas Francuzi dobiju ipak su bolja reprezentacija, nek dobro igraju i nek imaju iskru ostalo ce samo doci", odvadi malo ba - dosta mi je patetike i cmizdrenja za bosanskim neuspjesima uz utjehe tipa "imali su vise srece", "sudije nas ne gotive"... BUDI BOLJI PA CES IMAT VISE SRECE! Normalno da cu kritikovati i reprezentaciju i ekipu i savez i navijace, kad imamo solidan sastav a domet nam je baraz usrani. Nece samo doci, dzaba ti iskra i zalaganje kad go ne uvalis - bio bih sretniji da nemamo nijednu sansu na citavoj utakmici i damo go iz falsiranog penala nego 50 precki, stativa, kornera i 0 golova. Dzeko ubaci je sa obje ruke ako mozes ikako, vazno ih je dobiti po bilo koju cijenu. Svijet pamti pobjednike, a ne one koji su zamalo uspjeli.

    Viva la Bosna 8)
     
  14. Mujka

    Mujka Komšija

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    sam si rekao

    solidan sastav .... portugal je imao dream team spram nas :)

    tako da ja prezadovoljan
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Necu sada analizirati, ŠBBKBB situacija... a ode bruka "lijevih" repki na prvenstva a nas nikad da zapadne ta "sreca". Budimo najbolji i nece nam trebati sreca :mrgreen:
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Hej, ni sam Bakir u 60 minuta to nebi bolje srocio :D


    Bas tako, dajte gol pa makar iz najsumnjivije situacije


    Viva viva Bosna!
     
  17. becke

    becke Aktivista

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Nas svijet prica kao da su samo nas u sportu nekad sudije zakinule. :D
    Sudijske greske, namjerne ili ne, sastavni su dio sporta i uvijek ce biti.
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)




    zjava Laurenta Blanca uoči meča sa selekcijom BiH, Sarajevo, 06.09.2010.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Esh

    Esh HWB

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    A sto ga prevede :D

    Inace, sve nam ide u prilog, Susic kao legenda francuskog fudbala, Spahic najbolji odbrambeni igrac Francuske, Pjanic najbolji mladi igrac :)
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Re: Kvalifikacije za EP 2012(Ukrajina i Poljska)

    Ma mali prevodi extra, 5 minuta Blanc prica, pa on preprica za 20 sekundi :D Poslije gleda negdje lijevo tamo, ko zna u koga :D

    Nemoj to spominjat, ako izgubimo bice da nas previse poznaju :D :D