L.A. Noire: The Technology Behind Performance

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 17, 2010.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma izbacit ce citavu igru kroz trailere izgleda, i onda kad igras ne moze te nista iznenadit, nije ti nista novo, a tu lezi sva car :lol:
     
  2. Pasha

    Pasha Komšija


    Rockstar ima više kuća koje rade za njih, tako da se može reći da je njihova igra.
     
  3. gilla

    gilla Aktivista

    Ako ćemo realno igra nije njihova.
    Istina Take 2- rockstar north, rs san diego etc. ali na ovome je team bondi radio dobre 2 godine prije nego što je Sony prepustio IP rockstaru u zamjenu za Agenta, neku verziju gta ili ko zna kakav je deal bio.
    No definitivno je tu dobro rockstar pomogao, jer ko zna bi li uopšte i vidjeli igru.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Mapa grada (2x veca od grada u Mafiji II):

    [​IMG]
     
  5. Esh

    Esh HWB



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Igra je izašla. Ko je zbavi nek baci utiske.
     
  7. Esh

    Esh HWB

  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo porbao, igrao samo sahatak. Nije loše. igra je neobična i za sada jako zanimljiva. Grafika je impresivna za ovaj tip igara, u poređenju sa GTA IV je duplo bolja, samo što na Boxu zna dobro zaštekat, posebno u vožnji sa puno auta na cesti.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nije valjda da sam ja jedini koji igra ovo?
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Jel fakat igra dodje na 3 DL diska ili ja imam pogresne info?
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Na cijela tri :D
     
  12. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Aaa, predpostavljam da je grad onda predobro uradjen. Moram zbavit cim zavrse ispiti. :)
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da, grad je ogroman, grafika je odlična za ovakav tip igara. Ja sam riješio par slučaja, za sada je OK, mada mi smetaju mnoge stvari, najviše što ima puno GTA u ovoj igri, a i prilično postane monotono jer je koncepcija svakog slučaja ista.
     
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam negdje na pola. Meni je ok, nije sad da sam oduševljen kao ti, ali sve u svemu je odlična. Meni smetaju sitnice, tipa da je vozni model auta očajan, u igri ima dosta različitih auta, sve se ponašaju isto, ipak se dosta vremena provede u njemu. Ispitivanje likova često nema smilsla, brate ne mogu ga ubost, posbno na "sumnjam" i "istina", često nema neke velike logike.

    Igraš li na Xboxu, kako ti igra ide, meni zna dobro zatrzat.
     
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nisam igrao igru, ali kako gledam ove gameplay clipove na youtubeu, draw distance mi se čini očajan.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Paznja raji koja zeli ovo da igra na PS3, mnogi prijavljuju pregrijavanje plejke dok ovu igru igraju, Rockstar tvrdi da je do 3.61 Firmwarea

    Update:

    Code:
    "We have received a very small number of customer support questions about PS3's overheating or shutting down while playing L.A. Noire," the company said in a statement on its blog which is jointly attributed to PS3 maker Sony. " At this time, Rockstar Games and Sony can confirm that neither L.A. Noire or firmware update 3.61 are causing the PS3 hardware to overheat. We are both committed to working hard to find solutions to this and any issues that may arise."
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma igra ide na granici mogućnosti ove generacije konzola. Nisam igrao igru na konzoli da lošije ide od ove.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Inace je u ovoj igri framerate mnogo stabilniji na PS3 neg na X360.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Origiginalno je trebala biti PS3 exclusive.