The Last of US Part II

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 4, 2016.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pozdrav.
    Vjerujem da ova igra zaslužuje posebnu temu na ovom forumu jer da se ne lažemo, prvi dio je remek djelo od Naughty Dog-a.
    Igra je najavljena danas, izgleda nevjerovatno i likovi su ostarili, što znači da je dosta vremena prošlo od prvog dijela.

    Veoma interesantan trailer, govor Ellie.. koga to ubijamo u 2 dijelu i zašto? Developeri govore da je 2 dio suprotnost prvog..
    Takođe', rečeno je da ovaj put igramo kao Ellie a ne kao Joel. Veoma mi je drago vidjeti nastavak ovog, pogotovo da se objasni
    sam kraj prvog dijela igre na bolji način. Mislim da ne bi pravili nastavak da nemaju neku fenomenalnu priču i završnicu za ovu igru.

    Ako niste gledali trailer, ispod imate link:

    https://www.youtube.com/watch?v=W2Wnvvj33Wo&t=75s

    Svaka čast Nauhty Dog.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vec kruze teorije da je Joel mrtav, i da ljude koje Ellie hoce da ganja, su ti sto su njega ubili. Interesantna teorija.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ili ce skontati sta je uradio u bolnici
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    A priče kruže...

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
    Aldiin likes this.
  5. Neso

    Neso Komšija

    The Last of Us Part II - PGW 2017 Trailer | PS4



    Napokon znak zivota ovog remek djela! Jedan od razloga sto posjedujem PS4 :)

     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kao što sam napisao na drugu temu, izgleda nevjerovatno dobro.

    Opet će biti Naughty Dog remek djelo, 10/10.
     
  7. Neso

    Neso Komšija

    Ovo se ceka ko ozeblo sunce, al' ja mislim da prije rane 2019. necemo zaigrat. A hype je tu i za Days gone...
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Days Gone bi trebao izaći prije TLOU i čini se kao odličan open world survival.. čudi me da ga nisu najavili na sajmu u Parizu..
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Ja mislim da su u igrama bitni gameplay traileri.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U opste mi ne smeta sto je samo story trailer. U ovom me trenutku i interesuje gdje prica ide, sta se desava.
     
  11. Neso

    Neso Komšija

    Ni ne zanima me u slucaju ovog naslova jer znam da ce ljudi uraditi dobar posao sto se tice gameplaya i vizuelnog izgleda igre. TLOU je epic tolikih proporcija da sam spreman kupit igru kad izadje i da ne pogledam ni jedan review ili trailer prije release-a.

    @Patton2410

    Jedna od teorija fanova, a i ima logike, je da je ova zena koju vjesaju majka od Ellie - Anna. Ako se sjecas, u prvom dijelu se spoinje Anna, i da je umrla kratko poslije rodjenja Ellie ali je zivila par godina pri pocetku cordyceps epidemije. Moguce je, da ce TLOU 2 biti pola uvod u pricu prije Ellie, kroz Annu i pocetak Fireflies-a, a onda bi mogao biti neki twist u sadasnje desavanje sa Ellie i Joel.

    http://www.ign.com/articles/2017/10...second-trailer-4-theories-and-questions?watch
     
    Last edited: Oct 31, 2017
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Samo mi je žao što ovo sigurno neće izaći prije 2019te..
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Bit ce ovo uber igra.
     
  14. senad_986

    senad_986 Komšija

    Uh, ovo mi je uz Cyberpunk 2077 najiscekivanija igra. Vjerovatno ce obje 2019.
     
  15. Neso

    Neso Komšija

  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    E ovo necu da pre ordam.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. aeRo

    aeRo Komšija

    Nasekirasmo se...
     
    NaLe! likes this.
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Preordo i ovo. Jebat ga i ovako mi je zivot u kurcu.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Odigraš li barem neku.
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Yep


    Sent from my iPad using Tapatalk