LG 42LM660S, Sony 40-HX750 ili Samsung 40ES6100 ???

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by denaga, Jan 30, 2013.

  1. denaga

    denaga Novi član

    Da li neko od vas ima iskustva sa ovim televizorima i koji mi savjetujete da uzmem???

    Svi su u rangu 1700KM
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Sony HX 750 moja licna preporuka.
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    HX 750 definitivno.
     
  4. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    Ako ti treba TV sa dobrim media player-om onda definitivno ES6100 a takodjer dodje sa dvoje 3D naocare.
     
  5. nenolik

    nenolik Novi član

    Radio sam sa 660,669,671 i hx750,751.Kao all around tv bi odabrao 660s iz razloga sto mnogo vise nudi za dati novac kao mnogo user friendly interface mogucnost wifi misa tasta. 3x usb kao i nadogradnja usb hub-a flash player 10.0 je unutar browsera za razliku od sony linux platforme obadva ekrana rade na 400HZ procesuiranju slike mada na razlicite nacine, svakako slika je bezprjekorna. Sto se kvaliteta slike tice tezak i mi odabir bio iz razloga sto koriste micro diming i jedan i drugi i nemam nekih zamjerki. prednost sony-ju dajem zbog active 3d panela koji po meni daje bolju kvalitetu slike(kad je rjec o 3d sadrzaju) ali uz svoje vec poznate nedostatke(a uz samo 751 dolaze 2x naocale ) vec sa druge strane cinema 3d i dati mode dolazi fabricki 5 komada naocala a uz doplatu minornih 30 km dobijas jos 4 kom istih i bonus magic motion daljinski. medija player cita gotovo pa sve formate popularne i kod sonija i lg-a sa time sto od 6-te serije lg-a media player obradjiuje i famozni DTS.

    zakljucak : moja prepouka znaci "samo moja" bi bila lm660s ili bilo koji od 6-te serija krenuvsi od mogucnosti Tv-a preko pratece opreme do kvaliteta slike cak i samog izgleda uredjaja ...

    nazalost neradim sa samsungom intezivno pa ti nemogu dati licno misljene o tom modelu. pozzzz