LIGA SAMPIONA

Discussion in 'Generalna diskusija' started by *_* Juvee, Feb 17, 2005.

?

Juventus vs Real

  1. Juventus

    2 vote(s)
    100.0%
  2. Real

    0 vote(s)
    0.0%
  1. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    evo jedno pitanje za ljubitelje fudbala sta mislite ko ce pobjetid u susretima

    Juventus-Real Madrid
    Barselona-Cesli
    Man. Utd-Milan


    a ko ce osvojit LIGU sampiona
     
  2. GV

    GV Komšija

    Zaboravio si im napisati konfiguracije i 3d markove ili si pogriješio forum.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    @GV: zasto da ne? pa u generalnu diskusiju ide i sport..

    @juventus:

    Juventus - Real, mislim da ce Real proci dalje jer su u zadnje vrijeme u dobroj formi i malo trce po terenu (za promjenu ;))

    Barca - Chelsea (Ide Barca bez problema, a Rus otpusta pola tima na kraju sezone :mrgreen: )

    Man. Utd. - AC Milan (Ide Milan, a Sir Alex napokon u penziju)

    Sad, malo detaljnije, prognoza:

    Real Madrid - Juventus tip 1
    Liverpool - Leverkusen tip 1
    PSV - Monaco tip 1
    Bayern - Arsenal tip 0

    Porto - Internazionale tip 0
    Barcelona - Chelsea tip 1
    Man. United - Milan tip 0
    Bremen - Lyon tip 1

    Nisam siguran kako ce se grupe ukrstavat, ali Barca - Real bi bilo finale iz snova :) (naravno, i svako drugo finale koje ukljucuje Barcelonu :mrgreen:)
     
  4. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    khm khm neznam ja ko je pogrijesio FORUM



    a inace Enise za koga navijas :?: ako nije neka tajna
     
  5. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    eee jooooj ne svidja mi se tvoje misljenje o juventusu ali CUT ce se :smt046
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    E onda hajmo o Formuli1 :arrow:
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    @enis
    i ja sam fan barcelone
     
  8. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    iako sam navijac juveta ali mislim da ce CHELSEA osvojit realno receno BARSA nema sanse juve ima srece sto su dobili takvog lahkog PROTIVNIKA :twisted:
     
  9. Esh

    Esh HWB

    vidjet cemo :)
     
  10. Esh

    Esh HWB

    slobodno, samo otvori drugi thread 8)
     
  11. Spider

    Spider Aktivista

    Ma sta vi znate. . . :D

    Vidjet cemo to sto ce Manchester ispasti. . .nema sanse!!!A real ko real,hinjski klub sa najjacim igracima na svijetu ali opet su. . .ma necu da se izrazavam.
    Red Devils SAMPIONI :smt077
     
  12. GV

    GV Komšija

    Fudbal bljak!!!!!!
     
  13. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    e jebiga fudbal bljak pa sta ti volis

    ali ja vam kazem da ce ISPAST BARSELONA od CELZIJA usput u boljoj formi je celzi
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    sto se kaze: lopta je okrugla - sto znaci da se nikaad ne zna.
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    ja isto nisam neki fan tako da apsolutno nemam pojma o čemu pričate, ali moji jarani zaluđeni s tim i onda samo prepričavam šta tu pročitam i svi se sad čude kako ja znam sve te nazive klubova :D
     
  16. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    svi ovi koji znaju nesto na PC-ju neznaju nist ao FUDBALU (cast izuzecima ENIS)
     
  17. monK

    monK Komšija

    Navijam za Manchester

    a Real mrzim

    Juve mi je isto drag

    Mada sto se tice fudbala navijam za Newcastle
    (od 1997. godine kada su oderali Djmanetovu Croatiu a.k.a. Dinamo, a poslije i Barcu, Faustino Asprillia rules)
     
  18. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    ja reala nikad nisam volio nit cu ga kad volit vise volim najvecu prijetnju juventusa MILANA nego reala samo dzaba POKVARISE sve one zvijezde fudbala (owen,ZIDAN-bolje mu bilo kad je bio u juvetu :mrgreen:) a i chelsea mi nije mrzak tim nako za njih navijam ako juve ispadne


    e jebig aenise da nisi malo pretjero pa jos gore bi bilo sjecas se 3-0 sad bi bilo 6-0 ali juve vs barca dobro finale (ne bi blo dobro da iz istih liga dodje finale npr. kad je bilo MILAN JUVEEE
     
  19. syss

    syss Veteran foruma

    mislim da malo previše genraliziraš, jer mislim da je 98% muškaraca opsjednuta nogometom, mene to jednostavno ne zanima i imam druge interese. gledam svjetsko prvenstvo i to je to.
     
  20. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    a pa normalno da je 98% muskaraca ali ono 2% su HAKERI :lol:
    ne ba ozbiljno govorim nije niko isti ali stvarno svi otprilike koji malo vise znaju na PC ne prate nogomet evo npr. poledajte postove dokaz