Logitech RMA i podrska

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by apdejt, Jan 22, 2010.

  1. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Ma mislio sam logitechu poslat mail ili kako vec to ide... Negdje sam procitao da ima 3 godine garancije ali nisam siguran :/
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pa zar je dotle doslo, da se reklamira mis od 20KM?
     
  3. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    :lol:
    Ma jok, nego bezveze mi to palo napamet, zaintrigiralo me nesto.
     
  4. Shisha

    Shisha Aktivista

    Slučajno naletih na ovu temu. Prije par mjeseci sam kupio u Imtecu Logitech joystick Attack3. Nakon nekih mjesec dana korištenja mu je prestala raditi "fire" tipka (button 0) i počeo je sam da skreće u desnu stranu, bez fizičkog pomicanja. Nije definitivno nikakav problem u software-u (probao na laptopu (drugi OS), isto s.anje). Iako imam račun, u Imtecu mi nisu htjeli prihvatiti reklamaciju jer sam izgubio garantni list :(. Joystick nije bio extremno skup ali mi je ponovo krivo jer sam ga baš malo koristio.
    Je li dovoljno poslati serijske brojeve sa kutije i joysticka ili da i skenirani račun pošaljem ? Bojim se da me ljudi ponovo ne usmjere da se Imtecu obratim :D
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Dok ne pitas neces znati.
     
  6. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ako si pratio temu ja sam upravo tako i uradio i povjerovali su mi.
     
  7. Shisha

    Shisha Aktivista

    Ljudi su fakat profesionalni. Poslao im skeniran racun, objasnio u cemu je problem, napisao gdje i kada sam kupio joystick i to je to. Razmijenili smo par mailova i dobio sam obavjestenje da su poslali zamjenski joystick :)