Logitech vs. Microsoft: koji mis koristite?

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Esh, Feb 7, 2004.

  1. Esh

    Esh HWB

    Potpisujem trenutno MX500, mada sam imao i MX700, no trenutno mi zica i ne smeta toliko, sto bi rekli, nije mis - mis, ako nema repa: )
     
  2. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    mx500 too :)

    P.S. koristim samo i samo logije :)
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    meni je m$ oke, već 5-6 god imam intellimouse... al ne bi imao ništa protiv bilo kojeg iz mx serije.
     
  4. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Zna se po recenziji, MX500 sa Steelpad-om 4S i vise mi nista ne treba :) .
     
  5. n1dal

    n1dal Aktivista

    Da,ali on bolje ide na fUnc podlogama :)
     
  6. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Cini ti se, procitaj za koji je mis predvidena podloga i na funC-u ne dobijes padsurfers...tj. mis ne klizi ko ovdje, extra :D .
     
  7. abasi

    abasi Aktivista

    U mene je MX 500 !. ubio se za CS-a
     
  8. [tota]

    [tota] Aktivista

    Koristim Logitech MX 300 na platnenoj podlozi i to je najbolji miš koji sam koristio :wink: Koristio sam i MX 500 kao i MS IntellExplorer 3.0 :)
    Logitech rox :)
     
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    MS 600. Ma mis je zakon. EEJ ZAKON. Malo jace trznes i mis poludi :) .
     
  10. Lamagician

    Lamagician Komšija

    :))
     
  11. Esh

    Esh HWB

    hehe, kad se sjetim bilo je ludilo dok sam tamo nekad imao genious-ovog misa sa obicnom 1 KM podlogom i tamo nekad prije 5 godina k`o sto ti rece trznes naglo i onda moras 10 min trazit pointer po ekranu : )
     
  12. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Aha, sjetih se a4tech vremena na stolu bez podloge :D .
     
  13. Esh

    Esh HWB

    jooj nemoj mi a4 dirat, a4 optikalca sam imao za ut dugo i fakat fercer`o : )
     
  14. Lamagician

    Lamagician Komšija

    hehe, znam...i ja sam sa njim godinu dana igrao UT i onda crko :D . Sta taj UT samo cini, prvo sto te zavlaci duboko u noc a onda ti jos hardver unisti : )) .
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Genius NetScrooooooooool +

    mos mislit sad

    A inace sviđa mi se Logitech B69 miš , 30 maraka kojih nemam a probo ga u ruci jebozovan osjecaj al kad se nema - nema :roll: podloga ? šta je to ? za šta bog stvori stol i to slizak :p

    Ja sam fukara ba , vidiš ovaj dole Atlon Devesta , e on je jos tu :p
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    meni malo bolje "leži" ms scroll optical (košta isto ko i B69).
     
  17. Esh

    Esh HWB

    evo izasao je i mx510.. ima cool boju te bolju preciznost (osvjezavanje)
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    da vidio sam ga... ma žao mi dat i 30KM za miša kad imam već ovaj koji radi, a ipak bi htio optiku. samo sam primjetio da je većina tih optičkih u klasi 30-40KM dosta lakša u odnosu na mog intellimouse-a... to mi dosta smeta.