Logosoft - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by (:-D, Feb 8, 2008.

  1. reuf

    reuf Novi član

    A kad smo to dobili free zonu na kablovskom? :)
    NEMA JE! Free zona tek ide za xDSL internet, tek treba da pocne...
     
  2. Benq

    Benq Komšija

    Hahaha mamu im muljatorsku :D ja ih maloprije zvao i naglasio da me interesuje samo za Cable pakete, i kaze meni lik ima sta god hoces i filmova i igrica i muzike serija i slicno, pa reko koji vam je to server ne vidim na vasem sajtu nista , kaze nemozes ni vidjet nisi nas registrovani korisnik. Bas su LOL :smt005
     
  3. reuf

    reuf Novi član

  4. Benq

    Benq Komšija

    Ma kako ce skontat dok dodju do skenderije sa dsl-om ja cu vec dedo postat hhhhhhhh , naglasio sam odmah na startu da me zanima samo za cable i to Viking i pitam ima li FZ za taj paket, kaze sto ne bi bilo, kaze lik da cak od skoro ni upload ne racunaju...
     
  5. reuf

    reuf Novi član

    Ma ne bi ja bas reko da taj operater nije bio u kontaktu sa nekakvim alkoholom il drugim opijatima.... Na portalu nema nista novo, na forumu nikakvih novih obavjestenja, a ja sam na Pioneer paketu, i sve se racuna, upload, a free zone na vidiku nema... Pitaj ti njega opet za zdravlje...al naglasi umniku KABLOVSKI!!!!

    Upravo sam zvao pitao za dostupnost xDSLa, kaze za sada samo dijelovi Grbavice, ali ne zna koji, jer im je dezurni DSL tehnicar na putu. Sve ce objaviti za par dana pa ce se znati... Ja imam srecu sto sam na Grbavici...
     
  6. Benq

    Benq Komšija

    Hahaha blago tebi drug moj ja cu dobit DSL za par godina i to ako bude sve u najboljem redu :D
     
  7. Andrej J.

    Andrej J. Novi član

    Uvodjenje DSL-a bi trebalo poceti 1. aprila, i to samo na grbavici, a uskoro bi trebala biti pokrivena i Malta. Bar tako kazu iz logosofta. Sto se tice freezone na kablovskom netu, vec su ti rekli da ne postoji, ima jedan kdx server na kojem ima i muzike i filmova i igara, svega i svacega u principu, ali je samo upload besplatan, download se obracunava. Uglavnom, beskorisno.
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Da da oni idu sa grbavice lagano na maltu a kad ce doc na red skenderija, carsija i sl.. hhhhhhhh ocekuje se 2020. godine :smt005
     
  9. reuf

    reuf Novi član

    I evo dodje 1. april, a ja ne vidim pakete na logosoftovom portalu, vezano za XDSL, kako su rekli da ce biti.... doduse, prvi april je, mozda se neko samo salio...
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    zar je neko mislio da ce Logosoft napraviti dobru uslugu? :lol:
    citavoj firmi je izgleda prvi april tokom godine...
     
  11. Piroman

    Piroman Komšija

    Na Alipašino Polje će stići do 2009.godine.....ali HIDZRETSKE!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  12. war rat

    war rat Novi član

    Logosoft dosad nije imao free zonu tako da je veoma upitno kakva ce xDSL free zona biti.
    Ako ništa, xDSL je dobar jer se neće naplaćivati upload (u poređenju sa kablovskim internetom).
    Kopaju nešto u ulici Hamdije Čemerlića (Grbavica 2), za ostatak ne znam, a haman ne zna ni njihova teh. služba - kad sam ih priupitao prošle hefte rekoše "još uvijek ništa ali biće, biće... uskoro! Vidjećete pred vašim ulazom!?" :shock: Ha?

    Ali zato logosoft ima ono nešto... :?

    ... oni čine da život gledaš sa pozitivne strane... :)

    ... od njih dobiješ super poklon... :D

    ...mail adresu@LOL.ba :smt005

    Ma neprocjenjivo.
     
  13. esko

    esko Novi član

    ima li iko ovaj lolov dsl?
     
  14. esko

    esko Novi član

    *bump
     
  15. GW

    GW Moderator

    Ima Zenit Đozić. :lol:
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija

    Iskreno, imal ko iskustva sa ovim lol xdsl internetom, bilo koji paket, samo da vidim kako to "vergla", ako je samo priblizno "dobro" kao ovaj Bitchnet adsl, prelazim!!
     
  17. Moncho

    Moncho Komšija

    citas li ti ovaj thread, problem je dostupnost ili bolje receno nedostupnost ove usluge cak i u Sarajevu.
     
  18. Piroman

    Piroman Komšija

    Citas li ti sta ja pisem, nisam nigdje rekao da mi je nedostupna usluga, naprotiv, evo tek su postavili optičke kablove po AP-u, sad hocu da vidim imal ko iskustva s ovom uslugom i paketima, da vidim jel kakva alternativa bihnet adsl-u!?
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    jel do mene ili LOL pravi neke probleme kad sa ADSL-a hocu da provjeravam mail.

    npr. imam mail [email protected] a na poslu mi je adsl i outlook podesen sve ok, a on nece da salje mailove, a evo od jutros ni da provjerava?!

    edit

    evo proradi primanje, ali slanje vec odavno ne radi..
     
  20. Moncho

    Moncho Komšija

    je si li ukljucio autentifikaciju na outgoing serveru.