Ludi oktobar u svijetu igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Sep 25, 2017.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    S obzirom da je za prvi dio game director bio covjek koji je radio na re4, i ne sumnjam u naslov.
    Takodjer je bio supervizor za drugi dio.
     
    Last edited: Oct 14, 2017
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    To nisam znao, a osjetim dok igram da ima dosta elemenata RE naslova..
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Re4 je inace moja najdraza igra svih vremena, 34 puta sam je presao, imam je i sad za ps4.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Shadow of war uzme svih 8GB vrama sa ultra texturama, na 1080p :D
     
  5. igor.g

    igor.g Komšija

    Jebeni grindfest od igre
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Smiješno. Ja rokam resident evil 7, izvrsna igra.
     
  7. gilla

    gilla Aktivista

    Prvi Evil Within je smeće od igre a prema onome što sam vidio određeni napredak postoji iako sam skeptičan. Možda kada pojeftini.
    Pozitivno iznenađen sa GTS, kupujem. Online sjajno radi i igra je igriva skroz. Nisam mislio da ću uživati u mp ovoliko.
    Dragons dogma naručena.
    Battlefront 2 razočarenje. Em su kontrole promašene a grafički igra izgleda nekako gore nego prvi naslov. Beta za prvi dio me prodala na igru a ova me natjerala da ukinem preorder.

    Shadow of war me ne zanima bez obzira na loot priču, prvi dio je ništa posebno. Valjda 2014 nije bila kakva ponuda pa su je ljudi nahajpali.
    Origins ništa isto. Koliko sma vidio stari AC u ljepšem izdanju. Ovaj IP sam prekrižio sa tricom. Pokušao sa black flagom, nah. Ista stvar u drugom ruhu što bi rekli.
    Wolf 2 izgleda dobro, i ovo ću pričekati recenzije. Zadnji nastavak je bio sasvim solidan.

    Ganjam starije naslove, pillars of eternity, re7, lost legacy....
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    I meni je prvi evil within bio bezveze
     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Bruku raje kritikuje TEW2 zbog "open worlda", kao bolje bi bilo da je linearna kao prvi dio.. iskreno, ovaj open world je odličan, meni se sviđa promjena. Takođe', prvi dio mi nije bio nešto.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa normalno, kakav open world I horor. Sad svaka igra mora imati neki vid open worlda što je fail teški.